#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok temaslı oynamıyor geldi ama hemen yargıya varmamak lazım.Kaybederken herkes kötü görünüyor, kazanırken de izlemek lazım.

As kadro ile ciksin o vakit tekrar izleyelim

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Berkan & Assunçao ikilisi birlikte oynadığı zaman tempo olarak, mücadele olarak herhangi bir orta saha ikilisinin bizim ikiliye üstünlük sağlayabileceğini sanmam

Marcao, Assunçao ve Boey üçlüsünün biran önce takıma eklenmesi lazım, yoksa Nelsson 'da eleştirilmeye başlar Morutan 'da Assunçao 'da

İlk maçdan sonra gsc;
Asunçao değil bu olsa olsa Asuman olur

Fizik merakı olan mma izlesin ,bize akıl lazım

Td oyun planı dışında bence bir omurga oluşuyor
Marcao-Asunçao-çiki-
Bitirici forvet lazım olacak

Neden aldırdı Fatih Terim çok merak ediyorum, daha aklında belli bir oyun planı bir taktik olmasını geçtim ilk 11 'i bile belli değil takımın, kimin hangi mevkide oynayacağı belli değil

Orta saha kurgusuna bakıyorum Berkan hangi görevde oynuyor ? bir gün 6 numara oluyor bir gün Taylan 'la birlikte ikili oynuyor bir gün Cicaldau 'yla birlikte sağ/sol iç olarak oynuyor bir gün bakıyoruz Taylan tek başına 6 numarada Assunçao 'ya 1 kere şans verdi yüce haşmetli Fatih Terim hemen yeniden yedek klübesine dönmüş

Feghouli 'ne yer açabilmek için mi kestin Assunçao 'yu yoksa sportif sebeplerden dolayı mı çok merak ediyorum, hoş cevabını hepimiz biliyoruz herhalde

Beğenilmedi sanırım

Aksi takdirde bu kadar ihtiyaç varken her türlü oynatılırdı

Orta saha almamak ihanetti, ihaneti başardılar yine tebrikler

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Neyse boşver 7 milyona stoper aldık. Eminim bu konuda döner dolaşır taraftara kalır yok Terim istedi de almadılar o dönem şöyle baskı vardı yönetim monetim valla şeyh uçmaz müritleri uçurur. Ulan ben hoca olucam orta saham ve param yokken 7 milyon stopere verdirip transfer yaptiricam sonra orta sahasız kalicam ancak kendime bahane arıyorsam kabul ederim bunu

Bu maç oynamalıydı yav Göztepe'nin os helva gibiydi. Şimdi gider rize depte oynatır direk. Al çocuğu bu maçta takıma uyumu artsın, maç kondisyonu kazansın.

Üst Alt