#13 Diana Taurasi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Diana Taurasi

Cevap: #13 Diana Taurasi

mac bitimine 2 dakka kala geldim. cünkü beni basketten soguttular. en cok bu kıza üzüldüm. suratında yorgunluk sinirlilik. 40 dakkaya yakın sahada kal oda yetmedi oyun kurucu pozisyonuna gec. odamı yetmedi her pozisyonda topu eline atsınlar. eh be kardeşim buda insan. tamam süper star ama sabır taşı olsa catlar.

Seimone'un ardından Diana da bugün kariyerinin en kötü performansını sergiledi.

Sene başında Diana geldi diye Euroleague'i alırız diyenlere alamayız deyince Diana düşmanı oluyorduk, takım berbat olduktan sonra Diana, Seimone, Angel, Cappie, Maya, LJ, CP3 dahil hiç kimse bir takımı şampiyon yapamaz.

Ona değil hocaya kızıyorum. Koca periyot boyunca her aldığı topu yay dışından kullanmasına izin verirsen olacağı budur.

Seni Kobe Bryant sanan bir koçla çalıştığın için çok üzgünüm. En çok sana üzülüyorum. Seneye de bizimle kalırsın umarım.

Bu kadına sağda solda sallayanlar var inanamıyorum. İnsan 35 dakika boyunca her topu elinde bulursa tabiki bu şekilde şut atar. Taurasi'nin en büyük şansızlığı CY gibi birisiyle çalışması.

Diana'ya kızanlar olmuş ama Diana budur

Olduğu takımda dominant oynar, şutları kendi seçer, canı isterse pas verir

Dünyanın en iyi basketbolcusu olduğunu bilir ve on göre davranır

kendine bu özgürlüğü veren koçla çalışır

sene başı fb ye Ratgeberi geri geitirme şartı sürmüştü

bize gelmeden önce de fowless ile Ceyhun hoca hakkında konuşmuştu

we have Taurassi diyeceksen, takım oyununu biraz unutup onun eline güveneceksin

yoksa tercihin Simone veya Penny olacak

(Benim tercihim her zaman Simonedir, o ayrı)

Bu kadar kötü oynamana rağmen,rezil yüzdene de bişey demiyorum ama niye bu kadar ruhsuzsun,iştahsızsın.Hocaya bağlanacaktır ama herşeye rağmen winnerlığın nerde kaldı?

taurasiyi bugün eleştirecem. sanki salona zorla getirilmiş gibi oynadı. dogru dürüst sorumluluk almadı. sacma sapan atışlar yaptı. dogru dürüst pentrelerini bile yapmadı. bu kızı ne hale getirdiler hey allahım.

Bu arkadaşın fazla şişirildiğini düşünüyorum,dünyanın en iyi kadın oyucusu falan filan.Bence augustus bu arkadaştan çok çok iyi oyuncuydu.

Taurasi konusunda daha önce de yazmıştım

Dee budur

bizde de öyle, fb deyken de böyleydi, Rusyada da böyleydi

Dee tou kullanmayı sever

gününde ise tek başına maçı alır

gününde değilse, inat eder maçı batırır

fb deyken bir kayseri maçları vardı, ilk maçı

34-35 deneme yapmış basket atamamış ve fb tek yenilgisini almıştı

yani bize özgü değil bu durumu

Kafası pek oyunda değil bir süredir. Yeni sezon için farklı bir takımla anlaştı ya anlaşmak üzeredir heralde.

Biz izlerken deliriyoruz, o sürekli bu koçla birlikte. Bence nereye düştüm ben diye düşünüyordur, sorun Taurasi'de değil. Sürekli el üstünden şut atmak zorunda kalıyor kız.

Taurasi konusunda daha önce de yazmıştım

Dee budur

bizde de öyle, fb deyken de böyleydi, Rusyada da böyleydi

Dee tou kullanmayı sever

gününde ise tek başına maçı alır

gününde değilse, inat eder maçı batırır

fb deyken bir kayseri maçları vardı, ilk maçı

34-35 deneme yapmış basket atamamış ve fb tek yenilgisini almıştı

yani bize özgü değil bu durumu

sezon boyunca katletcegi mac maximum 3 tür. ama kazandıacagı mac bu hatunun 20nin üzerinde olur. sen herşeyi ondan beklersen sapıtmasını nomal karşılayackasın. bugünkü oyununu ayırıyorum. bugün b.kunu cıkardı. bu kız attıgı şutların yüzde 70ini sokar normalde. ben ilk defa bir takımda bukadar verimdem düşük oldugunu gördüm. fenerbahce mükemmel oynuyordu bende hayran hayran bakıyordum bu hatuna. keşke bize gelse diye. wnbadede oynadıgı takım leş gibi oyun kurucusu ışıldan bir kademe üstte penyle 2 si leş gibi oynuyorlardı. böyle leş gibi takım olursan ancak bukadar verim alırsın.

Biz izlerken deliriyoruz, o sürekli bu koçla birlikte. Bence nereye düştüm ben diye düşünüyordur, sorun Taurasi'de değil. Sürekli el üstünden şut atmak zorunda kalıyor kız.

Sezonun genelinde senin dediğin gibi ama bugün ayrı.

Zaten ben bu takımda şu kötü oynadı bu kötü oynadı diye yorum yapmıyorum ama 8 yıldan uzun bir süredir izlediğim Diana'yı hiçbir önemli maçta bu kadar isteksiz görmediğimi söyleyebilirim.

Sezonun genelinde senin dediğin gibi ama bugün ayrı.

Zaten ben bu takımda şu kötü oynadı bu kötü oynadı diye yorum yapmıyorum ama 8 yıldan uzun bir süredir izlediğim Diana'yı hiçbir önemli maçta bu kadar isteksiz görmediğimi söyleyebilirim.

Ben maçı bile izlemedim bugün, Taurasi ne yapsın? Heyecanını kaybetti bence, öylesine çıkmıştır sahaya. Sorunu çok yanlış yerlerde arıyoruz. Her şeyi hallettik de Taurasi'ye mi suç bulacağız?

Üst Alt