#13 Diana Taurasi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Diana Taurasi

Cevap: #13 Diana Taurasi

Ben maçı bile izlemedim bugün, Taurasi ne yapsın? Heyecanını kaybetti bence, öylesine çıkmıştır sahaya. Sorunu çok yanlış yerlerde arıyoruz. Her şeyi hallettik de Taurasi'ye mi suç bulacağız?

Taurasi de suç bulan ya da Taurasi şunu yapmalıydı diyen yok zaten. Kötüydü onu söylüyoruz,

Taurasi de suç bulan ya da Taurasi şunu yapmalıydı diyen yok zaten. Kötüydü onu söylüyoruz,

Ben suç buldun demedim Tugay :)

Ben liderime güvenmezsem, inanmazsam o işi de istekli yapmam. Durum aynen bu maalesef. Sen suç bulmayacaksın ama taraftar Işıl'dan başladı. Bu şube yönetimi ve koçla ne yaparsan yap, olmayacak duaya amin demenin anlamı yok maalesef. Yapmamız gereken İpekçi'yi doldurup, bütün maç şube yöneticilerini ve koçu istifaya zorlamak olmalı. Ben şampiyonluk falan da istemiyorum açıkçası bu seneki rezilliklerden sonra. Eğer şampiyon olursak bütün bu rezilliklerin üstü örtülür. Sen benden çok daha fazla takip ediyorsun takımı, yakışıyor mu bu kepazelikler böyle bir camiaya? Taraftarın artık olaya el koyması lazım.

Şu ortamdan sonra gider diye düşünüyorum,tahmin sadece.Yalnız Augustus'ta Spartak'ta kaldı ortada alınacak 2 numara yok.

Süper hareket çekmiş Fener taraftarına, normalde tasvip etmem böyle şeyleri ama hak ediyorlar :D

Işıl ve Bahar bu gün belli seviyenin üstüne çıkınca rakip onlara da önlem aldı.Böylece Taurasi istediği ortamı buldu ve istediklerini yaptı.Taurasi'yi gönderme planı yapan varsa bundan vazgeçip takımı düzene sokma planı yapsın.Düzeni olan bir takımda Taurasi her zaman bunları yapar

Şampiyon olmamız imkansıza yakın ama bu kızın gitmesine izin vermesinler. Düzgün bir koç ve dengeli kurulacak bir kadro ile Avrupa Şampiyonluğu getirir Taurasi.

Kadın basketbolunun tartışmasız en iyi oyuncusu , bir diğer deyişle kadın basketbolunun Messi'si TAURASI harikalar yarattı önümüzde ki maçtada aynı performansı bekliyorum son maçta zaten alasını bekliyorum.Şampiyon yap bizi TAURASI!

Kadın basketbolunun tartışmasız en iyi oyuncusu , bir diğer deyişle kadın basketbolunun Messi'si TAURASI harikalar yarattı önümüzde ki maçtada aynı performansı bekliyorum son maçta zaten alasını bekliyorum.Şampiyon yap bizi TAURASI!

El üstü şut yerine doğru şut kullandığında durdurulması imkansız bir oyuncu. Eleştirildiği maçlarda hep el üstünden kullanmak zorunda kalmıştı. Takımın ona doğru şutu kullanabileceği pozisyonlar hazırlaması lazım. O şekilde oynadığında %70-75 yüzdeyle şut atıyor, ki inanılmaz bir rakam bu.

Üst Alt