#13 Sergen Yalçın - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kişilik olarak hiç sevmiyorum,gittiği her kulüptede başarısız olsun

ama bugünkü maçta sefil yedek kulübesine rağmen oyuncu değişikliğini yapıp topçuların yerlerini değişitirmesi yani sonuç almaya çalışması,fark 2ye çıkınca ikili averajı vermemek için necibi oyuna almasını takdir ettim

terim sergenin yerinde olsa ne averajı diyip saldırp golü yedirir ikili averajıda verirdi

Ya üst düzey teknik direktör klasmanında olacak ya da Tolunay Kafkas, Ersun Yanal kadar teknik direktör olacak. Bu bir hafta onun için büyük bir sınav.

gösterdiği kadar akıllı bir herifse şl maçlarına çıkmadan topuklar. 2003'teki gibi iyi bir operasyonun baş aktörü oldu, seneye kalmasını beklemiyorum.

Sergen Yalçın'ın göreve geldiği Şubat 2020'den bu yana Süper Lig'de en fazla puan toplayan (116), gol atan (119), galibiyet alan (36) averaj yakalayan (+61) takım . [opta]

Bu sene korunduğu gibi korunmazsa görürürüz ganyancıyı.

Her maç kart görmesi gereken Rossier haftalarca kart görmedi ki keza Josef’ te aynı şekilde.

Her maç zırlayıp bir tane ceza almadı.

Hala ganyancıyı kral ilan edenler var, yazık

İnsanlar sadece sonuç odaklı olmuş, gerçekleri gören azıcık kişiye de uzaylı muamelesi yapıyorlar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Elindeki malzemeyi dogru oynatmak bu ligde sampiyon olamk icin yetiyor. Cok iyi kadroya ihtiyacin da yok. Sergen elindeki kadrodan max verim aldi. Biz o kadroyla belki kume dusme potasinda olurduk bu sene

Vallaha kendisine helal olsun. Yorumculuk yaptığı dönemde yıllar boyunca Beşiktaş'a gelen teknik direktörleri, futbolcuları yerden yere vurmuştu. Şimdi kendisi Beşiktaş'taki ikinci senesinde takımına şampiyonluk kazandırdı. Umarım daha iyi noktalara gelir. Kendisini tebrik ediyorum.

Köpek oylayan adam şampiyon oldu
Ne kadar rezil bir ligimiz var bir gercek

Sen ki avrupa şampiyonu olmus nice başarılar tatmış, Milan görmüş ve efsane olmus adamsın gidip şu herife şampiyonluk veriyosun.

2020
2021
Dünyayı degistirdigi kadar bizim tanıdıklarımızında ayarlarını bozdu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt