Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

#13 Sergen Yalçın


Cevap: #13 Sergen YalçınTürkiye'nin yetiştirdiği en büyük yetenek belki de klasik Türk özelliklerinden dolayı bunu kullanamadı buna rağmen potansiyeline eriştiği maçlarda neler yaptığı ortada.
 
Cevap: #13 Sergen YalçınUEFA'yı aldığımız dönemde takımdaydı ama sene başında FB ile bir Avrupa maçına çıktığından kadroda yer alamamıştı.
 
Cevap: #13 Sergen YalçınBenim canlı olarak izlediğim en yetenekli futbolcu. Ötesi yok yani.

Yetenek olarak herkesin ötesinde..
 
Cevap: #13 Sergen Yalçınizledigim 3 buyuk yerli orta saha,Sergen - Tugay - Selcuk Inanbunlar gibi 10 yılda bir geliyor iste.
 
Cevap: #13 Sergen YalçınÇok kral futbolcuydu.Nantes maçında ki golü herkes atamazdı.Hemde sağ ayakla atmıştı.Hey gidi günler.
 
Cevap: #13 Sergen Yalçınizledigim 3 buyuk yerli orta saha,Sergen - Tugay - Selcuk Inanbunlar gibi 10 yılda bir geliyor iste.


Cocukken duvarimda bir poster vardi, uzerine Tugay'in resmi ile "Galatasaray'in beyni" yaziyordu. Hagi'den bir sezon once olmali. Selcuk ve Tugay daha komple orta saha oyunculari Sergen'e gore. Sergen full ofansif ama inanilmaz meziyetlere sahipti. Biz Hagi'den sonra surekli yeni Hagi'ler aramak yerine neden Sergen'le devam etmedik, hala kafamda koca bir sorudur.
 
Cevap: #13 Sergen YalçınBeşiktaş'tayken Aston Villa'nın teklifi üzerine "Aston Villa Beşiktaş'tan büyük kulüp mü" diyerek teklifi reddetmiştir. Ancak düşünememiştir ki orasının bir sıçrama basamağı olabileceğini. Klasik Türk futbolcusu mantığına rağmen yeteneklerine söz söyleyecek laf yok:tiphat:
 
Cevap: #13 Sergen YalçınEn sevdigim oyunculardan birisidir. Gitmesine cok üzülmüstüm. Bence Türk futbolunun en yetenekli ismiydi ve hala da ondan yeteneklisi cikmadi.
 
Cevap: #13 Sergen YalçınYorumlarını çok beğeniyorum. Açıkçası televizyondaki nadir objektif yorum yapanların başında geliyor.
 
Cevap: #13 Sergen Yalçınfutbolu pek takip etmez ,ornek olarak ligden x bir oyuncudan bahsetsen o kim diyebilir AMAinandigini soyler , oynamaz
 
Cevap: #13 Sergen YalçınNeler geldi geçti de Türklerin içinde 1 tane daha sergen çıkmadı.Böyle bir adam nasıl kendisine ihanet eder anlamak mümkün değil

Ama belki de en güzelini yaptı.Zevk almak için oynadı:yenieek:
 
Üst Alt