Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

#13 Sergen Yalçın

Cevap: #13 Sergen Yalçın

Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük yetenek belki de klasik Türk özelliklerinden dolayı bunu kullanamadı buna rağmen potansiyeline eriştiği maçlarda neler yaptığı ortada.

UEFA'yı aldığımız dönemde takımdaydı ama sene başında FB ile bir Avrupa maçına çıktığından kadroda yer alamamıştı.

Benim canlı olarak izlediğim en yetenekli futbolcu. Ötesi yok yani.

Yetenek olarak herkesin ötesinde..

izledigim 3 buyuk yerli orta saha,

Sergen - Tugay - Selcuk Inan

bunlar gibi 10 yılda bir geliyor iste.

Çok kral futbolcuydu.Nantes maçında ki golü herkes atamazdı.Hemde sağ ayakla atmıştı.Hey gidi günler.

izledigim 3 buyuk yerli orta saha,

Sergen - Tugay - Selcuk Inan

bunlar gibi 10 yılda bir geliyor iste.

Cocukken duvarimda bir poster vardi, uzerine Tugay'in resmi ile "Galatasaray'in beyni" yaziyordu. Hagi'den bir sezon once olmali. Selcuk ve Tugay daha komple orta saha oyunculari Sergen'e gore. Sergen full ofansif ama inanilmaz meziyetlere sahipti. Biz Hagi'den sonra surekli yeni Hagi'ler aramak yerine neden Sergen'le devam etmedik, hala kafamda koca bir sorudur.

Beşiktaş'tayken Aston Villa'nın teklifi üzerine "Aston Villa Beşiktaş'tan büyük kulüp mü" diyerek teklifi reddetmiştir. Ancak düşünememiştir ki orasının bir sıçrama basamağı olabileceğini. Klasik Türk futbolcusu mantığına rağmen yeteneklerine söz söyleyecek laf yok:tiphat:

En sevdigim oyunculardan birisidir. Gitmesine cok üzülmüstüm. Bence Türk futbolunun en yetenekli ismiydi ve hala da ondan yeteneklisi cikmadi.

Yorumlarını çok beğeniyorum. Açıkçası televizyondaki nadir objektif yorum yapanların başında geliyor.

futbolu pek takip etmez ,ornek olarak ligden x bir oyuncudan bahsetsen o kim diyebilir AMA

inandigini soyler , oynamaz

Neler geldi geçti de Türklerin içinde 1 tane daha sergen çıkmadı.Böyle bir adam nasıl kendisine ihanet eder anlamak mümkün değil

Ama belki de en güzelini yaptı.Zevk almak için oynadı:yenieek:

Üst Alt