14/15 2. Tur 2. Maç | Beşiktaş (1) 5-4 (0) Liverpool | MS | 26 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14/15 2. Tur 2. Maç | Beşiktaş (1) 5-4 (0) Liverpool | MS | 26 Şubat

bjk bütün hafta olimpiyatın bozuk olan zeminini daha da bozsun. En büyük avantajı o olur fark yememek için. Düzgün zeminde maç tam Liverpool un oyununa müsait.

bjk açık oynayacak gol için liverpool un öndeki hızlı oyuncuları fişi çeker balotelli.sterling.sturigge üçlüsü oynarsa fark bile olur

o boktan sahada 200bin seyirci olsa ne yazar trübünler bakırköyde saha kadıköyde taraftar kendi kendine bagırıp duruyor

dua etsin kargalar zemin berbat bu maç liverpool için daha rahat olacak bence

Ben turu geçmelerini istiyorum. İki sebebi var.

1. Ülke puanı kazandırsınlar biraz. Sonuçta daha son 32'deler.
2. Bunlar bir tur daha geçmeleri halinde lige havlu atarlar. Mümkün değil beraber götürmeleri.

Çeyrek Finale kadar gitsinler. Hem lige havlu atsınlar hem de biraz puan toplasınlar.

j4ykbJ.jpg

Heel ne lan ajgfuagfagskfjashf :D :D

Beşiktaş'ın tur atlamasını isteyenleri anlayamıyorum.Ben de 12-13'te Fener'in birkaç tur gitmesini istemiştim ligden kopsunlar diye.Sonra lokum gibi kuralar ve penaltılarla finalin eşiğine gelmişlerdi.Liverpool çaksın.Beşiktaş'ın tek kulvarı da kaldıracağını sanmıyorum.Daha Kadıköy'e,Arena'ya ve Trabzon'a gidecekler.

Liverpool'da çok eksik var ama

Bjk 'de Motta ve Ersan yok.Ba ve Gökhan hafif sakat oynuyacaklar bence..Taraftarın gazına gelip gol atarlarsa lehine gider iş..Ama gaza gelip atamazlarsa yerler kesin.

Üst Alt