14/15 2. Tur 2. Maç | Beşiktaş (1) 5-4 (0) Liverpool | MS | 26 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14/15 2. Tur 2. Maç | Beşiktaş (1) 5-4 (0) Liverpool | MS | 26 Şubat

Beşiktaş'ın tur atlamasını isteyenleri anlayamıyorum.Ben de 12-13'te Fener'in birkaç tur gitmesini istemiştim ligden kopsunlar diye.Sonra lokum gibi kuralar ve penaltılarla finalin eşiğine gelmişlerdi.Liverpool çaksın.Beşiktaş'ın tek kulvarı da kaldıracağını sanmıyorum.Daha Kadıköy'e,Arena'ya ve Trabzon'a gidecekler.
ulke siralamasi diye birsey var seneye CL'e iki takim yollamak istiyorsak ya TS yada BJK'nin tur atlamasi lazim

Oha Liverpool baya eksik gelmiş.

Markovic'ten yararlanamayacak Liverpool'da,* Steven Gerrard, Lucas Leiva, Jose Enrique, Coutinho, M.Sakho, Henderson ve Jon Flanagan maçta forma giyemeyecek..
Bunlar nasıl bir OS kuracak acaba?

j4ykbJ.jpg

Heel ne lan ajgfuagfagskfjashf :D :D
onlar bile inanmamış zaten kıyıya köşeye çiziktirmişler ilk okuduğumda fark etmedim

ulke siralamasi diye birsey var seneye CL'e iki takim yollamak istiyorsak ya TS yada BJK'nin tur atlamasi lazim

Yunan takımlarıda elendi zaten onun için gerek yok :)

1 takımları var sanırım

edit: 1 takımları var Olympiakos ilk maçta 2-0 yenilmiş ve şimdi evinde oynayacak kazanıp elenseler dahi bizim takımlar 0 çekerse yunanlılar bizi 0.1 puan ile geçecekler benim bildiğim hesaba göre ki tur atlarsa her türlü geçerler

Son düzenleme:
Coutinho falan gelmiş ama saha nasıl acaba?

---

Sahaya baktım son haline mükemmel olmuş çimler.Uzaktan öyle gözüküyor belki de ama :)

Yunan takımlarıda elendi zaten onun için gerek yok :)

1 takımları var sanırım

edit: 1 takımları var Olympiakos ilk maçta 2-0 yenilmiş ve şimdi evinde oynayacak kazanıp elenseler dahi bizim takımlar 0 çekerse yunanlılar bizi 0.1 puan ile geçecekler benim bildiğim hesaba göre ki tur atlarsa her türlü geçerler

Su konu hakkinda bilgisi olan var mi ?
Benimde bilgim Oly nin galibiyet alip elenmesinde bile Yunanistanin bizim onumuze gececegi yonunde.

Beşiktaş eğer oyuna kontrollü başlarsa son dakikalara kadar iddasını sürdürebileceğini düşünüyorum. nitekim büyük ihtimal öle başlıyacaklardır. Ama erkenden gol bulayım deyip hucum futbolu oynarsa liverpoolun kontradan gol ve golle atacağını düşünüyorum. Liverpoolun atacağı bir gol tur umutlarını bitirir beşiktaş adına o yüzden kontrollü başlıyacaklardır maça.

Beşiktaş eğer oyuna kontrollü başlarsa son dakikalara kadar iddasını sürdürebileceğini düşünüyorum. nitekim büyük ihtimal öle başlıyacaklardır. Ama erkenden gol bulayım deyip hucum futbolu oynarsa liverpoolun kontradan gol ve golle atacağını düşünüyorum. Liverpoolun atacağı bir gol tur umutlarını bitirir beşiktaş adına o yüzden kontrollü başlıyacaklardır maça.

Bilic bu tür maçları kendi evinde oynatamıyor.Bize ve Fenere karşı kontrollü oynamak istedi batırdı.Beşiktaş kontrollü oynayamaz , hücum ve pres takımı bence.

olympiakos galip gelip turu geçemez , bjk yenilirse > yunanistan türkiyeyi geçer

olympiakos galip gelip turu geçemez , bjk berabere kalırsa > yunanistan türkiyeyi geçemez

olympiakos galip gelip turu geçer , bjk berabere kalırsa > yunanistan türkiyeyi geçer

olympiakos galip gelip turu geçer , bjk galip gelip turu geçemezse > yunanistan türkiyeyi geçer

Ne yani bu sene yunanlar gecemiyor diye Bjk niye elensin arkadas.Bu isler sadece bu seneden mi ibaret?Hem ligde hem de kupada ilerlemeleri Gs icin basli basina avantaj.

☆$☆

beşiktaş tur atlarsa bizim gelecek sene şampiyonlar ligi işi garantileniyor. kendi durumumuza göre eleme veya direkt olarak katılırız

Üst Alt