#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

11821734_113052655707205_754286380_n.jpg

Carole ve Jose ileriye dönük para kazanabileceğimiz oyuncular.Bilal de günü kurtarmak adına iyi bir alternatif ama direk ilk 11 de oynayacak oyunculara ihtiyacımız var.
Bana kalırsa stoper ve aynı zamanda sağ bek oynayabilen bir oyuncu almalıyız.Bir diğeride forvet ve sağ kanatta oynayabilen bir oyuncu.Atıyorum farfan tarzında.Birde defansif ortasaha aldıkmı tamamdır bu iş.

Carole ve Jose ileriye dönük para kazanabileceğimiz oyuncular.Bilal de günü kurtarmak adına iyi bir alternatif ama direk ilk 11 de oynayacak oyunculara ihtiyacımız var.
Bana kalırsa stoper ve aynı zamanda sağ bek oynayabilen bir oyuncu almalıyız.Bir diğeride forvet ve sağ kanatta oynayabilen bir oyuncu.Atıyorum farfan tarzında.Birde defansif ortasaha aldıkmı tamamdır bu iş.

Kimi alicaz yav. Oyuncu mu kaldı...

Mali anlamda iyi bir anlaşma gibi görünüyor;

[TABLE="width: 100%"]

Profesyonel futbolcu Jose Rodriguez Martinez ve kulübü Real Madrid CF ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne bonservis ücreti ödenmeyecek, ilk 11 de oynadığı her 30 resmi müsabaka için eski kulübüne en fazla 4 sefere mahsus olmak üzere 250.000 EUR ödenecektir. Ayrıca, eski kulübünün oyuncuyu 2017-2018 futbol sezonunun sonunda 10.000.000 EUR karşılığında geri alma opsiyonu bulunmaktadır ve oyuncu 30 Haziran 2018 tarihine kadar başka bir kulübe transfer edilirse Galatasaray ilgili transfer bedelinin %30'unu oyuncunun eski kulübüne ödeyecektir. Oyuncunun kendisiyle ise 4 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2015-2016 sezonu için : 800.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2016-2017 sezonu için : 800.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2017-2018 sezonu için : 850.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2018-2019 sezonu için : 850.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti

[/TABLE]

- Bonservis konusunda daha doğrusu 250bin hakkında yanlış anlamadıysam bonservis bedeli en çok 1milyon olacak. O da 4 yılda 120 maç oynadığı takdirde.
Yani bir anlamda diyelim ki kötü çıktı serbest bırakabilirsin ve bunun mali anlamda bir götürüsü olmayacak. Ayrıca yıllık ücreti de makul düzeyde.

Ve son olarak benbu oyuncudan umutlandım. Böyle genç olup Real M gibi bir takımdan gelen bir oyuncu varını yoğunu koymaya çalışır. (Diye düşünüyorum)
Yani deme o ki iyi mi çıkacak kötü mü bunu muhtemelen analamak uzun sürmez diye düşünüyorum. En çok 1 sezon sonunda ortaya çıkar

Hayırlı olsun. Burada önemli olan tek şey Hamza hocanın şans verip vermeyeceği. Son 10-15 dakika zaman geçirmek için oyuna sokacaksa bomboş transfer olur. Çocuğa da yazık olur, bize de.

Üst Alt