#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

25 yaşına gelmiş her mevkide denenmiş Emre'den performans bekleyip uzatıyolar , Jose'yi kendi mevkisiyle alakasız yerlerde oynatıp 2 maçta silip gönderirler.

Yerli seviciliğine ayrı medyaya ayrı sıçayım ya.

Jose evlat lobisine dahil olamamış.Olcanla takılıp biraz kebap style yapaymış girermiş.Adam doğru düzgün 2 maç bile oynamadı ihale kendisine kesildi. :)

yedi mi. bu adamın oynadıgı her macta resmen 10 kisi oynadık.

melo'yu yediler desen anlarım. melo takımda kalsa +merkeze sağlam bir takviye ile niasse transferi gercekleşse gene şampiyon olurduk.

Kusura bakma ama nah sampiyon olurduk. Takimin her yeri dökülüyor, gecen sezon da dökülüyordu tabi ama bu sezon iyice dibe vurdu.

Ayrica Niasse kim yahu, herkesin diline dolanmis bi Niasse diye. Izlemesek süper topcu diye yutturacaklar burada.

Evet Hamza yedi bu cocugu, ilk oynadigi maclarda gayet de güzel esintiler verdi ve performansi da kötü degildi, sonra Selcuk-Bilal sevdasindan kesti adami. Zaten adam bir kere ön libero degil, dikine oynamaya calisan nadir adamlardan biri bu takimda. Tabi sonra sakatlik falan derken de zaten iyice gardi düstü.

Bence kötü futbolcu asla degil bu Jose. 20 yasinda ilk defa ülke disina cikmis bir genci islikliyor taraftar, kendini bir yerine koysana bu cocugun. Taraftarin malligi.

1 ispanyol(bizim ligde oralı adamlar olmuyor gibi)
2 pas topçusu (o futbol bizim ülkede yok)
3 şut,gol atma, pozisyon geliştirme gibi yetileri yok sadece topla gitme ve ezbere pas becerisi fena değil geri kalan her özelliği eksik gibi geldi bana, az oynadı tabi kabul.

4 Piskolojisi çözemedim ama gamsız topçu havası var, bizde çok var bu tipte oyuncu

Şimdilik bunlar kanka aklıma gelirse daha yazarım sen niye lige takıma uygun diyorsun peki anlad belki ikna oluruzz?

3 şut,gol atma, pozisyon geliştirme gibi yetileri yok sadece topla gitme ve ezbere pas becerisi fena değil geri kalan her özelliği eksik gibi geldi bana, az oynadı tabi kabul.

4 Piskolojisi çözemedim ama gamsız topçu havası var, bizde çok var bu tipte oyuncu

Şimdilik bunlar kanka aklıma gelirse daha yazarım sen niye lige takıma uygun diyorsun peki anlad belki ikna oluruzz?

+: oyun zekasi
-: teknigi ve oyundan kopmasi
notr: defans, fizik fln

degerli bir oyuncu olacaktir

Haklı olduğun noktalar var puki ama adam gibi şans verilmeden biletini kesiyoruz ondan sonra diyoruz neden olcanlar , sabriler oynamaya devam ediyo jose ne kadar berbat olursa olsun bizim yerlilerden iyi şans verilmesi lazımken yolluyoruz yerli oyunculara verilen şansın 10 da 1 i yabancılara verilmiyor.

Mevkinde oynama 5 maç iyi oyna uzun süre forma görme , sonra oynatsınlar tüm takım dökülüyoken kötü perfomans göster 2 maç , sonra çöpsün git. Senden 5 yaş büyük Emre 10 maçta 2 maç iyi oynasın o kalsın her yerde denensin bi gün tutar

Üst Alt