#14 Martin Linnes - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle saygi duyulacak birisi șu tarik gibi zirtolari gördükten sonra boyle profesyonellerin kiymeti daha net ortaya cikiyor

Kesinlikle saygi duyulacak birisi șu tarik gibi zirtolari gördükten sonra boyle profesyonellerin kiymeti daha net ortaya cikiyor

Takımdaki açık ara en sevdiğim oyuncu. Dün oyundan çıkarken tribünlere 2-3 kez dönüp adına yapılan tezahuratları alkışlarken ki ifadesine nasıl mutlu oldum anlatamam. Sabri varken bile yedekti adam, bence Mariano dan bile iyi teknik yönden olmasa da.

İlk yarı çok kritik bir ters kademe yaptı. Diagne topu kurtarsa 3'e 0 pozisyon doğacaktı. Onun dışında ben ilk yarı vasat buldum. Önünde Sinan'ın oynamasından da kaynaklı olabilir. Arkaya birkaç kez kaçırdı Trezeguet'yi ama orada da Ozan iyi kademeye girdi. İkinci yarı daha iyiydi. Belli bir standardı var. İyi bir rotasyon oyuncusu.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gercekten delikanli bir sahsiyet..... mac sonu roportajinda kendisinin ve garynin ozana gosterdigi ihtimam da gercekten hos bir enstantane idi

he shagged yer ma
he shagged yer gran
martin linnes
in the shaggin' man
13747453c7254654bbb6eecd0908f520.jpeg

Fatih Terim farki

Denizli,Riekerink ve tudor döneminde sag bek oynadigi zaman performansindan dolayi yerden yere vuruluyordu ama sol bekte idare ediyordu

Fatih Terim ile kendini geldi ve potansiyelini sahaya yansitmaya basladi

Üst Alt