#14 Martin Linnes - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dangalak ajansspordan bir salak taraftar sosyal medyada linnes tercihini tartışıyo dedi ya kim tartışıyomuş ya linnes aslan gibi oynadı. Şerefsiz yalan söyleyerek algı yaratıyo hocayı yanıltıyo. Hocaya twittetdan bu konuda doğru bilgilendirme yapmak lazım desteğimizi göstermemiz lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:
LINENS_products.jpg
top lad is LINENS

Sözleşmesi acilen uzatılmalı...Marianonun ancak yedeği olur ama her daim göreve hazır Mariano olmayınca içimiz rahat oluyor eskiden kabuslar görürdük as sağ bekimiz bile yoktu şimdi yedeği de çok sağlam

defansif acidan mariano'dan iyi ve dün de cok saglam idi

lakin mac kondisyonu veya gücü düsük

80'den sonra sürekli bacagini baldirini tutuyor sakatlanmış gibi

defansif acidan mariano'dan iyi ve dün de cok saglam idi

lakin mac kondisyonu veya gücü düsük

80'den sonra sürekli bacagini baldirini tutuyor sakatlanmış gibi

Rodriguez nede neden büyük oyuncu ?? sadece hucumdaki başarısı ilemi büyük oyuncu ? hayır, yuto ile birlikde o kanadı savunuyor ve yuto ile birlikde o kanattan hücum ediyor. Öyle kolay değil öndeki oyuncu desteklemeden cizgide hem savunma ,hem hucum yapmak lakin dün akşam linnes resmen tek kaldı, emre geriye gelse bile fernandes tarafından paspas edildiki çoğu zaman zaten emre geriye gelmemişdi bile. linnes dün akşamki en iyi oyuncudur, rakip onun kanadından hucumda yoğunlaşdı,emre ya geç kaldı yada etkisiz ve bu adam tek başına orda cebelleşdi durdu üstelik hucumada çıktı... Dolayısı ile bacağını tutması normal ve dahası sakatlanmaması normal değil, linnesin bu macda maruz kaldıklarının aynısına mariano trabzon macında maruz kaldı ve patladı,madara oldu.....

Rodriguez nede neden büyük oyuncu ?? sadece hucumdaki başarısı ilemi büyük oyuncu ? hayır, yuto ile birlikde o kanadı savunuyor ve yuto ile birlikde o kanattan hücum ediyor. Öyle kolay değil öndeki oyuncu desteklemeden cizgide hem savunma ,hem hucum yapmak lakin dün akşam linnes resmen tek kaldı, emre geriye gelse bile fernandes tarafından paspas edildiki çoğu zaman zaten emre geriye gelmemişdi bile. linnes dün akşamki en iyi oyuncudur, rakip onun kanadından hucumda yoğunlaşdı,emre ya geç kaldı yada etkisiz ve bu adam tek başına orda cebelleşdi durdu üstelik hucumada çıktı... Dolayısı ile bacağını tutması normal ve dahası sakatlanmaması normal değil, linnesin bu macda maruz kaldıklarının aynısına mariano trabzon macında maruz kaldı ve patladı,madara oldu.....
emre'nin geriye oyunda linnes'i yeterince desteklemedigine katılıyorum. lakin linnes son lig maçında da yine bacagini veya baldirini tutuyordu, acikcasi ben sakatlıktan dolayı oynayamayacagini düşünmüştüm. genelde aci ile çekişen bir yüz ifadesi oluşuyor 70'lerden sonra... bana sorarsan dün mac 2-0 olmuşken mariano-linnes birlikte oynayabilirdi o kanatta.

emre'nin geriye oyunda linnes'i yeterince desteklemedigine katılıyorum. lakin linnes son lig maçında da yine bacagini veya baldirini tutuyordu, acikcasi ben sakatlıktan dolayı oynayamayacagini düşünmüştüm. genelde aci ile çekişen bir yüz ifadesi oluşuyor 70'lerden sonra... bana sorarsan dün mac 2-0 olmuşken mariano-linnes birlikte oynayabilirdi o kanatta.

mariona cok zeki ve oyun kuran bir bek olmasına rağmen artık bu seviyeler için defansif olarak cok zayıf bir oyuncu,keşke 3-4 yıl önce bize gelseymiş, linnes özelinde sadece bu macda değil oynadığı bütün maçlarda yalnız kalıyor ve o cizgideki ileri çıkış-geri dönüşleri sonrası değil baldırını tutması sakatlanmaması bile mucize,mevcut kadroda sağ açık için emre ve feghouli kesinlikle sağ açık oynayamazlar ,ya onyekuru ya sinan...

Uyanın ey dostlar bugün KRAL'ın doğum günü!

Iyi ki doğdun iyi ki bizimlesin KRAL Linnes. Nice mutlu ve uzun yıllara, hediye olarak kendisiyle kontrat yenilemeliyiz :hat:

sent via GSC

Üst Alt