#14 Martin Linnes - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Riekerink'in saha kenarında azarlaması geliyor aklıma :( ulan efendi, ahlaklı adamlardan ne istiyor insanlar anlamıyorum. Neyse devre arasında kralla 2022 yılına kadar yeni bir sözleşme imzalansın, futbolu da molde'de bıraksın. Genelde öyle oluyor iskandinav futbolcular evlerinde bırakıyor.

Bir sürü ruhsuzun içinde şu takım için varını yoğunu ortaya koyuyor ama hala daha ilk 11 oyuncusu olarak görülmüyor ya kuduruyorum.

Isin bok tarafi ft bey omerle baslar ikinci yari omer sifonu dahi cekemedigini farkedip linnesi oraya alir ,degisiklik hakkini harcar.

Joder!!

ve maç 2-0dı o anda..penaltıdan önce onyekurunun aldıgı topta faul değildi.temizdi.ama önemli değil..biz iyi futbol oynamıyoz yaaaaa XD
Asla anlamayan ve haksızlığa haksızlık demeyen bir taraftar profili mevcut forumda.
Geçen gün yazdım kötü oyundan önce haksızlığa bakılmalı diye, adam bana Aykut kocaman örneği verdi.
Hakem alenen aleyhine kararlar verip rakibi oyuna ortak ediyorsa önce taktiksel durumlara mı bakılır yoksa çifte standarda mı?
Cidden anlamak güç bu tip insanları

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Asla anlamayan ve haksızlığa haksızlık demeyen bir taraftar profili mevcut forumda.
Geçen gün yazdım kötü oyundan önce haksızlığa bakılmalı diye, adam bana Aykut kocaman örneği verdi.
Hakem alenen aleyhine kararlar verip rakibi oyuna ortak ediyorsa önce taktiksel durumlara mı bakılır yoksa çifte standarda mı?

GS mükemmeliyetçiliği deniyo buna.ama bu mükemmeliyetçilik ciddi bi hastalıga dönüşmüş vaziyette.kraliyet takımı tutuyolar sanki,herşeyi her gücü hakemi makemi de yenicez hep,oldu paşam yeneriz

GS mükemmeliyetçiliği deniyo buna.ama bu mükemmeliyetçilik ciddi bi hastalıga dönüşmüş vaziyette.kraliyet takımı tutuyolar sanki,herşeyi her gücü hakemi makemi de yenicez hep,oldu paşam yeneriz
Taraftar oley çektirdi diye maçı verdik diyen bir profilden başka ne beklenir ki?
Koca sektör zaten taraftar uğruna var adam elinde olsa taraftar maça gelmesin diyecek...

@Onur ATAR bi de şu var.hakem 2-0ken kırmızıyı vermiyo,sonra gelip 2 gol attırıyo.moralmen cökmüşssün ve maç sonunda hala teknik taktik konusuluyo
Taktiksel hatalar elbet konuşulabilir ama maçın önüne geçmiş olan bir hakem var, önce onu konuşup hakkını arayacaksın.
Aramazsan daha çooook doğrar hakemler.
Ultraslan eleştirdi diye demediklerini bırakmıyorlar

Taraftar oley çektirdi diye maçı verdik diyen bir profilden başka ne beklenir ki?
Koca sektör zaten taraftar uğruna var adam elinde olsa taraftar maça gelmesin diyecek...

o da ayrı bi konu,maç içinde ben de kızdım ama taraftarın hakkıdır eglenmek.gece saat 2de evine dönen var.tabiki oley cekip şova dönüştürerek,veya 3 3 diyerek istedikleri şekilde destekleyecekler takımı,kimse bişey diyemez

o da ayrı bi konu,maç içinde ben de kızdım ama taraftarın hakkıdır eglenmek.gece saat 2de evine dönen var.tabiki oley cekip şova dönüştürerek,veya 3 3 diyerek istedikleri şekilde destekleyecekler takımı,kimse bişey diyemez
Eminim bunu diyenler orda olsa oley diye eşlik edecek insanlar.
Ben TV karşısında bile katılacaktım oley demeye.
Hakem maçın önüne geçmese maç 3-0 4-0 olsa paylaşılan enstantaneler içinde o oley çekme kısımları da olacaktı

Yorumcu profilimiz ayı Gökmen olursa taraftar profili de bu olur maalesef..

Bu adam solda olmuyor bir pozisyon var Mariano'nun pasini sol ayagiyla tutmaya calisti sekti taca gitti ters geliyor herife

Omer Bayram'dan iyi gerci

Üst Alt