#14 Martin Linnes - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senelik 950 bin eurodan 1,450 mil euro ya ucret iyilestirmesi ile +3 sene sozlesme yapilacakmis

Mac basina 10 bin euro kaldirilarak yerine puan basi prim sistemi olacakmis

Maşallah para b.k nasıl olsa dagıtsınlar.
Lan kafayı yiyecem en son ha 500 bin zam nedir dursundan ne farkları var şunların ya

Donk'a zam
Rodri'ye zam
Linnes'e zam

yahu siz de hiç mi kafa yok bari yüzde 10 falan yapın nedir bol keseden saçıyorsunuz sonra para para diye ağlıyorsunuz , 100 bin dolar için takımı Afrika'ya götürüp maç yaptıran berbat 1 hazırlık dönemi geçirmemizi sağlayan yönetim parayı nasıl saçıyor böyle be.

Feghouli 3,85 , belhanda 3,35 almiyor mu ? Linnes in gunahi ne ?

Ayrica tarik oynamadan 1,60 , eren moralim bozuk diyerek 2,20 aliyor

Bu adam ne gorev verilirse yapiyor , ses cikarmiyor ve komik bir paraya oynuyor . Rodrigues de boyleydi

Donk a zam yapilirken bizim sucumuz ne demez mi bu adamlar

Bir de suna akil sir erdiremiyorum , gomis soz konusu olunca "verseydiniz 1 milyon euro da takimi forvetsiz birakmasaydiniz , cikarirdiniz sampiyonlar liginde 1 macta" demiyor muydunuz

Ona sapir supur bize yarabbi sukurle takim mi yonetilir ? Linnes in hakkidir , takimin en disiplinli ve duzgun elemanlarindan

Fakat 3 sene degil de belki 1+1 daha mantikli olabilir

Donk'a zam
Rodri'ye zam
Linnes'e zam

yahu siz de hiç mi kafa yok bari yüzde 10 falan yapın nedir bol keseden saçıyorsunuz sonra para para diye ağlıyorsunuz , 100 bin dolar için takımı Afrika'ya götürüp maç yaptıran berbat 1 hazırlık dönemi geçirmemizi sağlayan yönetim parayı nasıl saçıyor böyle be.
Böyle yapa yapa o maaş çıtası düşmez. Devre arası veya sezon sonu yine saçma sapan oyunculara saçma sapan paralar verirler.

Belhanda, Feghouli, Fernando, Muslera, Selçuk aşırı yüksek paralar alıyorlar. Ben Emre Akbaba için verilen maaşı bile yüksek buluyorum. Oyuncu ile alakalı değil, Anadolu takımından Galatasaray takımına geliyor, daha alt seviyeler ile başlaması gerekir böyle sözleşmeler.

Kuzeyli oyuncuların bazıları hariç genelde yetenekleri çok üst düzey değil ama adamlardaki iş ahlakı kimsede yok martinde öyle kuzeyli adamdan korkmayacan ama arapsa koşa koşa kacacan

Donk'a zam
Rodri'ye zam
Linnes'e zam

Enflasyona gore yapiyorsa yonetim demek,ondan yani cok ta sey yapmamak lazim,market kasap ev kirasi ates pahasi,yazıktır

aynen sonra sey olsun feghouli desin ki bu takimin gotunu surekli ben mi kurtaracam bana yine zam yapin. Sacma sapan konusmayi birakin allah aşkina avrupa liderlerinin bekleri kac paraya oynuyor once ona bakın. Nasıl her olayda eski yonetimin hatadı yenisinin suçu ne demeyi biliyorsunuz ya. Ne diye her fırsatta aysal ona buna bu parayi verdi diye ağlayıp duruyorsunuz.

Kuzeyli oyuncuların bazıları hariç genelde yetenekleri çok üst düzey değil ama adamlardaki iş ahlakı kimsede yok martinde öyle kuzeyli adamdan korkmayacan ama arapsa koşa koşa kacacan

Kesinlikle . Zam hak edene gerekeni yapmazsan performans alamazsin ve odedigin de bosa gider . Linnes 950 binlik , tarik 1,60 milyonluk mu oynuyor

Tarik hadi marjinal ornek . Eren linnesten 2,5 kat fazla mi degerli ? Ya da yeni kurtuldugumuz eray ile linnes esit mi kazanmali

Kariyeri var eyvallah ama feghouli 3,850 alirken linnes 950 bin mi alacak

Adaleti saglamazsan o adamlari kaybedersin

Linnes i sezon sonu sozlesmesini yenilemeyip birakalim mi deseler , buna eyvallah diyebilirim , sart degil tutmak , ama tutuyorsan da cep harcligi gibi komik paralara oynatamazsin , oynamaz

Ee kotu ornekten yola cikip herkese 3850 nin ustunde verelim o zaman. Linnesi serbest biraksak norvece doner 300 bin euroya oynar.Keza donka da kimse 1.250den 1 tik fazlasini vermezdi. Tarik 1600 aliyor digerlerinin sucu ne sacma sapan 1 mantik

Aldığı rakamdan bağımsız söylüyorum yüzde 50 zam başlı başına saçmalık zaten euro aldı başını gitti takıma geldiğinde aldığı parayla şu an ki arasında 2 kat fark varken daha neyin zammı bu.

garry icin bi nebze normal gecen yil gayet gelistirdi kendini katki verdi

Ama linnes 10 uzerinden max 6-6 bucuk oynayan bi rotasyon oyuncusu. napti da zammi haketti?

Ben tavan ucretten sikayetciyim ama cekirdek parasina oynayan mugdat , linnes , omer gibi adamlardan katki alamayiz

Burada yapilmasi gereken az vermek daha az vermek degil

Ucret adaletini saglayarak da toplam giderini azaltabilirsin . Feghouli veya musleranin daha yeni yenilenen sozlesmeleri ortada iken bunun 4 te 1 ine adam oynatilmaz

Duzeltme tepeden baslar . Once kimseye 3,85 vermezsin , tavan ucret 3,25 e , sonra 2,75 e cekilir , o zaman da 950 bin verdigin adama konusma sansi birakmazsin

Ama sen 4,5 senelik sozlesmeye 3,85 odersen , o adam da haftalardir oynamadan bu parayi kazanirsa 950 bin euro da alan konusur kardesim

Donkta bu yapildi diye de tepki geldi , artik bazi kliseleri degistirmek lazim

Linnes e 200-300 bin vermezsin ama sonra yedek bek ararsin , alacagin adam da GS askina gelip buraya 300-500 bine oynamaz , yine zarar etmeyim derken bos bedava adama kaptirirsin parayi , tutacagi da muglak

Bonservisliyi dusunmuyorum bile ...

Üst Alt