#14 Martin Linnes - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbol yeteneği diye bir şey yok bu adamda. Dümdüz bir oyuncu. Futbol aklı ve yeteneği olarak Mariano çöpü bile bunla top diye oynar maalesef. Biz gittik bu adamın sözleşmesine zam yaparak uzattık bir de. Bu sezon yönetimin ve hocanın 1 tane olumlu hareketi yok.

Yıllarca bu adam boş, teneke nerenizle maç izliyorsunuz dedim tüm galatasaray platformlarında ki gala sözlükte bile linç yedim 5-6 kişiydik :)

Ne analizler kasılıyordu hakkında :) Yahu diyorum adam bir şey oynamıyor. Riekerink, Denizli, Tudor, Terim kimse adamı oynatmadı hepiniz mi daha iyi biliyorsunuz... Yok bunlar dedeymiş de modern bir bekmiş de neyse ne...

İşin özü Önder Özen bunu başımıza bela etti sırf fenere karşı bir maçta etkin oldu diye ki fenere karşı herkes etkin olur. Zaten ilk başlarda değil ama eşini rejiler görüntüye getirince bu adam kıymete bindi. Bir de eşinin bir kuaför arkadaşı gelmişti aman yarabbi ondan sonra ne güzellemeler hep de ezbere, fiks laflar;

-Ahlaklı
-Tertemiz
-İmzaya ceketle gelmiş
-Çocuklarının eğitimi var git bu çomaristandan :) valla arkadaş ne eziksiniz elin iskandinavı için ülkenizi, takımınızı gömdünüz be :) Hep özenti, batı hayranlığı iyi de adam balon :)
-Yok bu adamın 6 aylık sözleşmesi feshedildi tribünde kalmasın morali bozulur, kasımpaşaya gitsin... Aman ha istanbul dışına çıkmasın çocuklarının okulu var (ulan sen kendi çocuğunu bu kadar düşünmüyorsun)
-Haksızlığa uğradı, nagatomo ölsün (evet bunu tvlerde bile söylediler ama ırkçı sorarsan biziz) yahu adam milyon eurolar alıyor oturduğu yerden mağdur olmuş sen mağdur görmemişsin. Mağdur aç, açık olandır.
-Çok efendi sözleşmesi bitiyor ilahi adalet daha neler neler :)

Aslında çok sinsi ve ahlaksız bir topçu zira taraftarın yumuşak karnını buldu. Menajeri sözleşmesinin bitimine 2 sene kala başladı sözleşmesi uzatıldı diye haberler yaptırmaya yahu burada kaç kez küfür yedim dedim ki adamın sözleşmesi yenilenmedi yok mağaradan çık bilmem ne en son yönetime baskı yaptırıp fatih hocanın hiç memnun olmadığı adama sözleşme yaptık bir de hayatı boyunca kendisini kesse alamayacağı zammı ve maaşı kaptı... Sonra ne oldu???

Kadro dışı... Tabi siz herkesten iyi biliyorsunuz ya :) Sonra da devre arası olsun lisansını çıkartalım... Çıkardık gördünüz ne mal olduğunu hain, fenerli Şener bile kendisinden daha iyi sol bek. Ama linnes sağ bek :) sağ ayaklı yahu Nagatomo da sağ ayaklıydı adama neler dediniz ayağını değiştiriyor diye. Tudor latoyu aldı bedavaya neler dediniz yahu basit linnes sol ayaklı değil tamam da Şener de sağ bek ve sağlak ama Linnesten fazla katkı veriyor. Ki hiç sevmem fenerli bir vasat.. Ama linnes o kadar kötü ki

Yüzünüze de söyledik linnesi tutanlar ırkçılık yapıyor, pozitif ayrımcılık yapıyor sırf adam norveçli diye adamın sarı kılına galatasarayın milyon eurolarını hiç ettiniz be... Hatta burada yazdım bu adamın gözleri çekik araştırdım memleketi laponya taraflarından sami ırkından diye yani sandığınız gibi bir alfa sarışın değil ;) ırkçılığımız kalmadı ama milli takımda önünde olan beki transfer edelim dendiğinde gündeme geldiğinde aynı tipler ama bu arap diyordu hhaaa yani mevzu pasaport da değil etnisite ama bak adam sami kökenli olsun hanımı tam bir iskandinav ;) safkan, ari... Şimdi biz ırkçı siz liberal oldunuz, insancılsınız öyle mi :)

Lütfen komplekslerinizi artık bir kenara bırakın ve tezlik bir ibrete dönen Linnes olayından ders alın. Aslolan Galatasaray sizin hastalıklı önyargılarınız değil. Elmander de iskandinav bu da ama katkılarının arasında dağlar kadar fark var. Irkçılık tam olarak da budur. Ki Ljung hayranı bir galatasaraylıyım ben ama Linderoth da bizde oynadı. İnsanlar kötü olur toplumlar değil ve Linnes hem çok kötü bir oyuncu hem de art niyetli...

Ezcümle bana bu adam için hakaret eden herkese tek bir lafım var bu forumda olsun olmasın; DEMİŞTİM ;)

Not: Ben kaçak çay içiyor iyi hazım yaptırır, ilgilisinin dikkatine hürmetler :)
Balık Hafızası mı??? Bence sen bir okuyup tazelen üstat komplekslerimiz mi? Galatasaray mı? Linnes bu takımın oyuncusu değil...
Ne hala.mi evet hala,8ay oynamayan adamdan Marcelo mu cikacakti jersekilde nagatomodan.iyidir ama bizim insanimiz unutur ,balik hafizalidir normal

Bu takimin oyuncusu.olmayanlari saymaya baslarsak Linnese de elbette sira gelecektir ama oncesinde en az bes tane sayarim neyse ayni fikirde olmak.zorunda degiliz
Sol bekte zaten bir kendisi vardı bir de Nagatomo adamı yedi gönderdi başımıza bela oldu Saracchi de yeni geldi bir zahmet Linnesten fazla önceliği olsun. Hiçbir özelliği yok sarı kılları haricinde

Ulan adam ne güzel solbek oynamayı öğrenmişti, ceza sahasına dalıp gol filan bile yapıyordu. Sene başı kadayıf Yuto'muzu kadroya yazıp Linnes'i toptan hesaptan çıkartarak çok malca iş yaptık. Şimdi Allah affetsin felaket oynuyor. Yani herifin en bitik hali bile bence Yuto'dan iyi ama solbek Ömer'e de yakın, o derece. Bir an önce toparlamasını umut ediyorum. Saracchi sezon sonuna kadar inanılmaz bir fiziksel direniş göstermezse içerde-dışarda er ya da geç ihtiyacımız olacak.

Üst Alt