#14 Martin Linnes - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben sağında bomboş cezasahasina dribbling yapan arkadaşı varken önündeki adamdan şutla top geçirmeye çalışan adamın lisansını yırtarım , bu vitaminsiz bizde 11 çıkıyor , halisahada bile ezerler bunu minnoş sevimli şey ama bu klasman topçusu değil

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence büyük takım rotasyonu için iyi oyuncu. Savunmada bu akşam özellikle ilk yarıda Amilton'a karşı sıklıkla mal olsa da bilhassa ikinci yarıdaki bütün hücum aksiyonlarımızın içindeydi. İyi savunmacı olamayacak hiçbir zaman o kesin ama en azından büyük takım beki gibi hücumda fırsat kolluyor adam. Maaşına fahiş zammı yapmayıp 1 milyonun altında devam ettirsek çift pozisyonu yedekleyebilen çok ciddi bir alternatif olurdu, biraz aldığı paranın altında eziliyor şu sıralar. Yine de 6 ay ayağına top değmeyen adam için takımdaki diğer gamsızların aksine çok daha hazır gözüktüğünü düşünüyorum.

Ben sağında bomboş cezasahasina dribbling yapan arkadaşı varken önündeki adamdan şutla top geçirmeye çalışan adamın lisansını yırtarım , bu vitaminsiz bizde 11 çıkıyor , halisahada bile ezerler bunu minnoş sevimli şey ama bu klasman topçusu değil

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başak maçında onunde 20metre boşluk varken top surmeyip orta deneyen bir adamdan bahsediyoruz.. bu herifi geldiğinde beri niye bu kadar sisirdiler anlamış degilim

Martin Linnes’e % 47 zam yapıldı
11.04.19

Ekli dosyayı görüntüle 86539

Daha önce 950 bin Euro maaş alan Norveçli yıldıza % 47 zam yapıldı ve yıllık 1 milyon 400 bin Euro (9 milyon TL) sabit ücret ödeneceği aktarıldı
çok yanlış bir hamle olduğunu, zam yerine garanti maaşın düşürülüp performans bonusu ile toplam maaşın en fazla 750 bim Euro olmasI gerektiğini söylemiştim. Adamlar böyle hiç bir sivrilmiş yönü olmayan dümdüz adama 1.4 milyon Euro garanti maaş verip lisansını dondurdular.

sırf bunun istifalara neden olması lazım ama Galatasaray bir şirket değil. Parası çarçur edilmiş kimin umurunda? Fotoğraflar çekilip I love you dersin geçersin....

Belirli tipli kanat futbolculara karsi acayip eziliyor. Önündeki adam yardimci olsa belki cok hafiften daha az göze batar, ama genede hizli, fizigi yerinde olan adamlara karsi baya berbat defans yapiyor.

Bence büyük takım rotasyonu için iyi oyuncu. Savunmada bu akşam özellikle ilk yarıda Amilton'a karşı sıklıkla mal olsa da bilhassa ikinci yarıdaki bütün hücum aksiyonlarımızın içindeydi. İyi savunmacı olamayacak hiçbir zaman o kesin ama en azından büyük takım beki gibi hücumda fırsat kolluyor adam. Maaşına fahiş zammı yapmayıp 1 milyonun altında devam ettirsek çift pozisyonu yedekleyebilen çok ciddi bir alternatif olurdu, biraz aldığı paranın altında eziliyor şu sıralar. Yine de 6 ay ayağına top değmeyen adam için takımdaki diğer gamsızların aksine çok daha hazır gözüktüğünü düşünüyorum.

Ortaları kötü, pasları ıstikrarsiz ve defansı zaten evlere şenlik. Bi de yabancı kuralı geldikten sonra iyice göze batar. Şu saatten sonra defolup gitmesi lazım. 4 senedir takımda son 2 senedir rotasyonda ıstikrarsiz performans ortaya koyuyor. Eskiden istikrarlı derdik ne iyi ne kötü şimdi sadece kötü ve vasat performans. Keşke bir yere kakalasak

Ortaları kötü, pasları ıstikrarsiz ve defansı zaten evlere şenlik. Bi de yabancı kuralı geldikten sonra iyice göze batar. Şu saatten sonra defolup gitmesi lazım. 4 senedir takımda son 2 senedir rotasyonda ıstikrarsiz performans ortaya koyuyor. Eskiden istikrarlı derdik ne iyi ne kötü şimdi sadece kötü ve vasat performans. Keşke bir yere kakalasak

Çok acayip yerde kesildi ama yav takımdan. Herif solbekte değme sol ayaklı heriflerden daha iyi oynuyordu, hücumu 0 Yuto'yu gönderene kadar bu adamı kadro dışı bıraktık. Kadro dışı bırakmadan önce maaşına korkunç zam yaptık, üstüne Covid movid. Bence de öyle acayip adam değil de kafası bu kadar bulandırılmadığında faydalı bir görev adamı. Gönderilmesini ben de isterim de kimse Linnes'e 1 milyonun üstünde maaş verip kontratını almaz. Bedava yollamaya kalksak bile kadro dışı kaldığı dönemdeki gibi zor takım bulur yani. Son yılların en saçma hamlesiydi heralde bu herife yapılan 500 bin euroluk zam.

Donka verilen 2 kağıtla buna verilen 1.5 kağıdın açıklaması yok.

14 yabancı var diye yedek yabancı alıyorsun, as oyuncu seviyesinde maaş veriyorsun ne anladık bu işten, sınır olsa yerlilere zaten yine bu kadar vereceksin. 300 bin euro alması gereken adam 5 katını alıyor.

Bu adam en formda olduğu zaman kesik yedi kaç maç yedek bile giremedi ondan sonrada toparlayamadı. Sağ bek bulunmaz bir pozisyon değil, benzer katkıyı verebilecek yerli alternatiflere bakmakta fayda var.

Çok kararsızım ya Linnes konusunda,Mariano'nun her kötü performansından sonra herhalde bu da bunun kadar oynar diyorum her defasında da Mariano'dan daha kötü oynamayı beceriyor

Üst Alt