#14 Martin Linnes - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yılda 1.5 milyon euroyu al, sonra kadroya alınmadığmda her maç stada ben de gelirim. Tahayyül edemeyeceği paraları kazandırdık adama, aklımıza sokayım.

Taraftarın futbolcuların dış görünüşüne,sempatikliğine vb. göre yorum yapmasına son derece uyuz oluyorum.Sanki damat bakıyoruz.Bana sahada top oynayacak adam lazım

177 cm boyunda olmasına şaşırdığım aslan. Kesinlikle daha kısa gözüküyor, minyon yapısından mıdır nedir artık. Acilen sakal bırakması lazım. Bu arada sözleşmesini iyileştirip yarım sezon kadro dışı bırakanlara yüklenin biraz da. Geçen sene çok iyi oynadığı maçlar vardı. Gerilettiler adamı zaten orta seviye oyuncuydu.

Donk gibi 500 bine oynasa sahane yedek iste hem sagda hem solda idare edebiliyor ama 1.5 milyon euro cok fazla!

Yeni sözleşme öncesi 500+250 performans bonosu demiştim adamlar 1.4 m Euro verdi. İnanılmaz saçma bir kulüp.

Yahu cebine giren her kuruşu futbolculara vermek zorunda mısınız?

Şimdi ŞL yok diye Donk’a 500 bin Euro veriyorsunuz.

Oysa her oyuncuya geçen sene hakkı verilse bu kulüp en az 35 milyon Euro kar ederdi.

virüsü bahane edip maaşında indirim istenmeliydi

en başta yedek veya az forma giyen oyunculardan. bunların en başında linnes emre akbaba geliyor. donk indirim yapmış mesela linneste yapmıştır diye umuyorum

ayrıca sözleşmesinin uzatılma zamanında bile yedek olan adamın 800 yada 900bin € olan maaşını sözleşmesini uzatıp %50'yi geçen zam ile 1.4milyon € yapmak bir yönetici başarısıdır.

Üst Alt