#14 Martin Linnes - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir maç iyi oynasın yine bu yetersizi savunmaya gelirler. Böyle profesyonel yedek oyuncuyu bulamazmışız! Hem sağda hem solda oynayabiliyomuş! Gibi çeşitli argümanlarla savunmaya çalışırlar.

İkinci golü kendisi yedirmedi. Dibindeki adama orta açtıran omarla kalenin içine gelen ortayı çıkıp almayan fatih yedirdi

Taraftar morton morton lonos lonos diye diye bu adama 1.5 maaş verdirdi taraftarı dinlemeyip iş yapan başkan lazım kimse kusura bakmasın
Yönetim taraftarı dinlemeli ama ergen taraftarları değil. 15 yaşındaki veletleri dinlersen olacağı bu. Ayrıca yönetim bu sene bizi dinlemiyor da ne oldu? 2 kere TT olduk dünya çapında orta saha alın diye ama hala almadılar. Yönetimin taraftarı dinlediği yok.

Tamam sol ayak hic yok. Top kontrol edemiyor hatali paslar atti hepsine eyvallah

2. Golde top gelene kadar 4-5 saniye dusunme sansin var. Nasil boyle zamansiz ziplama yapabilirsin ya. Aklim bir turlu bunu almiyor.

Vurdurduğu kafalardan gına geldi bu Norveçlilerin. Tamam esas aptallık Fatih'te de arkadan uçarak gelen adamı insan bozmaya uğraşır hiç yoktan. Bizim gibi topu izleyip golü 2 kat daha kolay hale getirdi. Hücumdaki abuklukları içinse bir şey demiyorum, herifin çapı bu kadar.

Tebrikler norvecli iskandinav kardesim. Kardesim bu adam kuzeyli bir kere disiplin var guzellik var elit bir kere digerleri gibi degil. Hep boyle oyna maasina tekrar yapilip 5 sene daha sozlesme imzalanmali. hatta erkek evladi varsa onunla da anlasalim takimda her zaman kuzeyli oyuncu gormek isterim. Araplar defolsun!

Üst Alt