#14 Martin Linnes - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4-4-2 de sag orta saha oynar mi? Zayiflari orada belki cok göze batmaz ve bari cizgiye inip orta veya pas atar.

Sola da Emre Kilinci at. Orta sahaya Etebo ve Taylani ve önde Ali Yavuz ve penalti cikartma orani yüksek olan Diagneyi oynat.

Takimin teknik kapasitesi daha düsük olur, ama bari biraz dinamiklik kazanmis olur.

Maçın ilk yarısında topu sürmeye çalışırken topu ayağından açmasına çok fena gümledim. Gram sinirlenmedim hatta güldüm. 115 yıllık koca çınarın kadrosunda böyle herifler oynuyor.

Burda nere koyarsan oynuyor sesi cikmiyor , karakterli , yedek kalirsa sorun yapmiyor diye göğe çıkarıldı ama hic bir ozelligi olmayan vasat alti bir topcu.

Önemli olan scout ekibi değil, scout ekibinin kimlerden oluştuğu. Vasıfsız futboldan anlamayan insanlara maç izletirsen böyle yeteneksiz oyuncular alırsın

bu boşa dünya üzerinde bizden başka 1,4 milyon verecek salak kulüp çıkmaz
norveçte 200 bine oynaması gereken herif zengin oldu

Bok gibi. Her ikili mücadele de eziliyor, hava toplarindan bahsetmeye dahi gerek yok cünkü rakibi 1,50 boyunda olsa bile buna karsi hava topunu alir.

Üst Alt