14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi

Cevap: 14 Mayıs 2006 Denizli Zaferi

Mayıslar BİZİMDİR!

11 mayıs 2005 (5-1)

12 mayıs 2012 (Kadıköyde ŞAMPİYON)

14 mayıs 2006 (Saat kaç? 20:45)

17 mayıs 2000 (Arsenal'e sorun o günü)

ve 19.05 'G'ençlik ve 'S'por bayramı ;)

Cevap: 14 Mayıs 2006 Saat 20:45 Şampiyon Galatasaray

Büyük kızım o zaman 2 yaşındaydı. Gürültüme uyandı. Doyasıya kutladık...

4vfuap.jpg

Tarihe dikkat. ;) Kızım da o gün ilk kez Galatasaray 'lı oldu.

Şanslı sıpa. Şimdi 8 yaşında sayılır. Bu 3ncü şampiyonluğu oldu.

Ben ilk 13 senemde birşey göremedim. :)

Not: Bu arada bu benim gördüğüm 12nci şampiyonluk oldu. 1987 Derwall, 1988 Denizli, 1992 Feldkamp, 1993 Holmann, 1997-98-99-00 Terimx4, 01 Lucescu, 2006 Gerets, 2008 Feldkamp/Cevat Hoca, 2012 Terim

hala unutamam.En çok sevindiğim şampiyonluktu.Futbolcular kuruş almadan sonuna kadar savaştırlar.Bana göre en değerli şampiyonluğumuz.

Bu şampiyonluk daha değerli olsa da o zamanlar için o şampiyonluğu almak da önemliydi ve bizim için milattı. Bizim maçı izlememiştim bile sadece Fener maçına konsantre olmuştum

Bunun üzerine destan yazmaya kalkanlar oldu.

[video=youtube;UrO1SniWriM]https://www.youtube.com/watch?v=UrO1SniWriM[/video]

14-mayis-2006-denizlispor-fenerbahce-maci_30585.jpg

fft5_mf983212.Jpeg

[video=youtube;h8-omhB8UFs]https://www.youtube.com/watch?v=h8-omhB8UFs[/video]

anti-fb-facebook-4c7245.jpg

Saatiniz kaç?

Cevap: Türk Futbol Tarihinin En Büyük Şampiyonluğu | 14 Mayıs 2006 | Şampiyon GALATAS

2 gün sonra tam 7 yıl olmuş olacak.Ne şampiyonluktu,16 dakika 16 sene gibi gelmişti.

Cevap: Türk Futbol Tarihinin En Büyük Şampiyonluğu | 14 Mayıs 2006 | Şampiyon GALATAS

Müthiş bir akşamdı o 16 dakikayı hiç unutmayacağım :asd:

O zamanlar ligtv yok evde radyodan dinliyordum Ali Ferahbot sunuyordu fener maçını.Maç bitince inanılmaz mutlu olmuştum çok farklı bir gündü

Hayatımda yaşadığım en büyük şampiyonluk!!! Hayatımda bu kadar sevindiğim bir lig kupası yok!

O zamanki kadromuzu payalaşabilir misiniz? İbret verici çünkü !

O zamanki kadromuzu payalaşabilir misiniz? İbret verici çünkü !

---------Mondragon---------

Cihan-Song-Tomas-Orhan Ak

-----------Saidou-----------

------Necati-Ilic-------Hasan

---------Hakan-Umit---------

Arada Heinz, Sabri, Ayhan, Hasan Kabze oynardi. Rakip sahada 90 dakika pres ve karambol disinda belli bir sistemimiz yoktu acikcasi ama o sampiyonlugu degerli yapan kritellerden biri de buydu galiba.

Mondragon

------------------------------------

Cihan - Tomas - Orhan - Ergün

------------------------------------

Saidou

Sabri İliç Hasan

--------------------------------------

Hasan Kabze - Hakan Şükür

Son 3-0'lık Kayseri maçı kadromuz :D

Song cezalı, Necati ve Ayhan formsuz (yerlerine Sabri ve Kabze oynamış)

Genel anlamda vasat denebilecek takımla 83 puan toplamışız, büyük iş...Hayatımın en stresli ama en güzel en coşkulu günlerinden biri olmuştu..Dün gibi hatırlıyorum valla.

Manisa'da 5-3 biten Vestel Manisaspor-Fenerbahce macindan sonra apayri bir dunyaya girmistim. Kelimelerle asla anlatilamayacak inanilmaz duygulardi.

---------Mondragon---------

Cihan-Song-Tomas-Orhan Ak

-----------Saidou-----------

------Necati-Ilic-------Hasan

---------Hakan-Umit---------

Arada Heinz, Sabri, Ayhan, Hasan Kabze oynardi. Rakip sahada 90 dakika pres ve karambol disinda belli bir sistemimiz yoktu acikcasi ama o sampiyonlugu degerli yapan kritellerden biri de buydu galiba.
Bu kadro kuruldugunda ben Alaska'daydım ve hazırlık maçlarını izleyememiş ve ligin ilk maçlarını da kaçırmıştım.Hiç unutmuyorum , bizi Alaska'ya götüren önderlik eden çok sevdiğim Fenerbahçeli arkadaşım Türkiye ile telefon görüşmesi yaparken Galatasaray ve Fenerbahçe'yi sormuştu.Fener'in transferleri malum , çok ofansif birkadro kurmuşlardı.Karşıdaki eleman Fenerbahçe'yi çok övüyordu ama Galatasaray'da defansta çok başarılı bir performans çiziyor demişlerdi.O sene hakikaten çok mücadele gösterdik.Saidou tek başına kendisinden beklenenden çok daha fazlasını yapmıştı.Cihan ve orhan ak çok sırıtıyordu , eğer bu iki oyuncu dışında daha yetenekli bir oyuncumuz olsaydı eminim daha başarılı olacaktık.O sene dikkatimi çeken diğer etmenler ise Necati , ilic ve Hasan kabzenin katkısıydı.Özellikle ilic'in ofansif katkısını daha sonraki yıllar çok arayacaktık.Hasan kabze ise tam istikrar gösterememekle birlikte Maçın son anlarında attığı gollerle bize çok puan kazandırdı.Song'u hiç unutmayacağım.Ah keşke şu an onun ayarında yada Ujfa gibi bir lider bulabilsek.Bu kadar iyi kademe anlayışı olan , mücadeleci ve profosyonel iyi pozisyon alan stoper bulmak çok zor.

Üst Alt