#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ücretini almadan gitmiyor haberleri doğruysa vay halimize yaptığımız iyiliği kimse yapmazdı kendisine bekleyip görelim bakalım kokusu çıkar ...

o dönem destek olmamiz gerekir diyenler simdi en cok sövenler olmus durumda

olm adami o gün direkt sutlamamiz gerekiyordu

kac kere yazdik söyledik bunu

kendi salakligi yüzünden gözünü kaybetti ama biz gittik mal gibi maasini ödemeye devam ettik

simdi ise kolaylik bile saglamiyor

ama bana kalirsa az bile yapiyor

ben yerinde olsam gözüm görmüyor deyip yatmaya devam ederdim

belki birisi bana aciyip sözlesmemi uzatip zam bile yapardi

bir tane enayi muhakkak cikar nasil olsa

Sözlesme tek tarifli fesih ve oyuncu bizi mahkemeye verirse, hastanede yattigi ve antrenmanlara bile cikmadigi dönem ödedigimiz maasi geri isteyelim. Ve bu olay bize ders olsun.
yine kaybedersin. o fesih işini o gün yapacaktın.
Misal iş yerinde sorgusuz sualsiz kovulabileceğin bir hata/kabahat yaptın; 7 ya da 10 iş günü içinde(o süreden tam emin değilim) eğer işlem yapılıp çıkarılmazsan o hak kayboluyor.

Destek olmak dogrusuydu. Bu herif simdi soylersem ceza yiyecegim nitelikte biri cikti diye dogru olani yapmaktan vazgecmek olmaz. Zaten dogru olani yapmak bir seylere ragmen yapiliyorsa degerlidir ancak. Bugun baska bir topcumuzun basina aynisi gelse aynisinin yapilmasini isterim. Kerizlikse kerizlik

Kulübün fesih hakkı var idiyse kullanılmalıydı. Sonrasında inisiyatif kullanılırdı yine; sözleşmesinin kalan kısmı için yarı maaşını ödeme vs...Asgari ücretle çalışmıyor bu adamlar; mesela forumun %95 i filan, ömrü boyunca yarı maaşı dediğimiz parayı bir arada göremeyecektir muhtemelen...

O gün bizim yaptığımız bize yakışan ve doğruydu

Eğer bu haber doğruysa, bugün Omar'ın yaptığı yanlış. Omar bugün yanlış yapıyor diye bizim o gün doğru yaptığımız gerçeği değişmiyor.

Ben hala inanmıyorum bu habere, doğruysa Omar büyük ayıp etmiş.

Üst Alt