#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haberler doğru ise tesislere adım attırılmamalı. Bu deyyus yüzünden küfredip nöbetin son günlerini kaçırmak istemiyorum.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Adam sabah beri fake haberler paylaşıyor hala atılmıyor, ben hakaret bile etmememe rağmen şu vasat herif yüzünden nöbetten banlanıyorum. Helal

Boşuna linçledik adamı kadir çetinçalı niye böyle bir haber saldı şimdi piyasaya? Gitmeli mi gitmeli ama dediği doğruysa sormuş ben planlamada var mıyim diye.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Açıklamalara göre Boey hakkında fikir değişikliğine gidilince yönetim apar topar Omar'ı göndermek istemiş ve oyuncuyu kötü gösterip sıkıştırmak için maaşın tamamını istiyor gibi haberler servis etmiş. Sezon başı Boey gözden çıkarılmıştı, o formayı kapınca Omar'a git demişiz.

En baştaki yanlış zaten sezon başı teklif geldiyse ne diye hoca kal dedi. Gidiyorsa ikisi de gitseymiş.

Yazık günah bu Omara yaptıkları. Hak etmiyor bunu. Eğer takım bulursa alacaklarından tabikide vazgeçer ama sen onu son gün böyle gönderemezsin.

_DSC4143.jpg

zu Bodo Glimt

Üst Alt