#14 Wilfried Zaha - Sayfa 345 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

ilk yarı iyi paslar verdi icardiye bi de köhne
ikinci yarı oyundan düştü ama çıkınca rakibin sağ tarafı coştu
o yüzden pozitif bi maç wilf zaha adına

ts macini cok rahat sekilde kazandiran kendisi

o gün nasil oynadiysa yine ayni yerde oynatilmali

onun yerine aylardir sürekli etkisiz bir pozisyonda oynatiliyor

Olm bu adam 2 sene önce falan premier lig beklerini haşat ediyodu şimdi kerem alıcıya karşı ayakta duramıyor bu nasıl bir düşüş böyle? Ben bu adamın 31 yaşında olduğuna inanmıyorum muhtemelen yaşı 34-35 var fizik kalite diye bir şey kalmamış herifte

Ben cok sabırlı biriyimdir, genelikle yeni oyunculara 1 sene zaman verilmesi taraftarıyım, ama fiyat performans olarak olmiyacak bu, bundan mümkünse sezon sonu cıkmak lazım

En sağ taraf olarak yedek kulübesi en iyi yeri gibi gözükmekte.
Yok yav baya sağ kanatta oynadığında sola göre 2 kat daha etkili herif. Solda olunda ortaya çok kaymaya çalışıyor bu sefer de oyuncuların üst üste binmesine sebep oluyor.
Sağda daha kontrollü oynayabiliyor, zaten ataklarımızı sağdan yapabildiğimiz için etkili oluyor. Topsuz oyunda yok bu herif topun olduğu yere kaydırmak lazım.

bütün sihir saclarindaymis ama gelecek sezon da sans verilebilir bu ve tete'ye
Yedekten girebilecek bir yabancı opsiyonu olmadığı ortamda ikisi de iyi bir gelir elde ederek gönderilmeli.

Hele tete yerine morutanı tutsak belki de farklı bir oyuncu kazanabilirdik.

Şimdi yaz sezonunda müthiş bir temizlik zamanı. Satılmayacak 3-5 adam var gerisine yol vererek Barış Alper profilinde sonsuz enerjili ve kalıplı adamlar ile doldurmak gerekiyor. Araya teknik 1-2 adam ekleriz çiçek gibi iş olur.

Mevcut kadroyu iyice boşaltabilirsek 150 milyon euro ve üstü bir gelir ile sezona başlayabiliriz.

Önümüzde ki sezon kamp geçirip düzelir mi? Bir ihitmal evet, ama o riske girmeye gerek yok satın almak isteyen varsa yol vermek gerekir.

Bu adam hiçbir zaman öyle çok hızlı bir oyuncu olmadı.Hızlı bir adam 31 yaşında bu kadar hantallaşmaz..
Ne icardi ne zyech seviyesine çıkan bir oyuncuda olmadı.
İnanılmaz abartıldı..bu yorumlar karşısında bende kendi kendime acaba ben başka bir adammı izliyordum diye soruyordum.
Hani hepsini geçtim arkadaş oyun zekasıda yok..işte bu konudada ben şaşkınım.Çok hızlı olmadığını düşünüyordum ama bu kadar oyun aklının iyi olmadığını hiç düşünmüyordum.

Çok net seneye elden çıkarılmalıdır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yedekten girebilecek bir yabancı opsiyonu olmadığı ortamda ikisi de iyi bir gelir elde ederek gönderilmeli.

Hele tete yerine morutanı tutsak belki de farklı bir oyuncu kazanabilirdik.

Şimdi yaz sezonunda müthiş bir temizlik zamanı. Satılmayacak 3-5 adam var gerisine yol vererek Barış Alper profilinde sonsuz enerjili ve kalıplı adamlar ile doldurmak gerekiyor. Araya teknik 1-2 adam ekleriz çiçek gibi iş olur.

Mevcut kadroyu iyice boşaltabilirsek 150 milyon euro ve üstü bir gelir ile sezona başlayabiliriz.
morutan cöpün teki, o popescu iyi topcuydu ama onu almadilar

Bu adam hiçbir zaman öyle çok hızlı bir oyuncu olmadı.Hızlı bir adam 31 yaşında bu kadar hantallaşmaz..
Ne icardi ne zyech seviyesine çıkan bir oyuncuda olmadı.
İnanılmaz abartıldı..bu yorumlar karşısında bende kendi kendime acaba ben başka bir adammı izliyordum diye soruyordum.
Hani hepsini geçtim arkadaş oyun zekasıda yok..işte bu konudada ben şaşkınım.Çok hızlı olmadığını düşünüyordum ama bu kadar oyun aklının iyi olmadığını hiç düşünmüyordum.

Çok net seneye elden çıkarılmalıdır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt