#14 Wilfried Zaha - Sayfa 346 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Sol kanat rotasyonumuzda Kerem den de Zaha dan da memnun değilim bu sene ama bakıyorum Zaha 2000 dakikayı Kerem 3400 dakikayı devirmiş. Zaha 10 gol 5 asist Kerem 14 gol 8 asist yapmış

En sonunda bakıyorum her iki oyuncu da sahada kalmayı başarmış, toplam 37 gol katkısı vermiş. Öyle veya böyle sol kanat rotasyonunu doldurmuş bu iki oyuncu.

Diğer yandan sağ kanat rotasyonumuzda Ziyech ve Tete ikilisine bakıyorum. Ziyech 800 dakika, Tete 1600 dakika sahada kalabilmiş, Ziyech 4 gol 3 asist Tete 3 gol 6 asist yapabilmiş. Barış Alper yarısında bekte yarısında kanatta ortaya koyduğu performansı olmasa takımımızın sağ kanadı komple çökmüş durumda

Kanatlardan birisi topun kıymetini bilen, oyun kurucu özelliği gelişkin adam olmalı. Ziyech de bu fonksiyonu gösteremedi maalesef. Öyle biriyle Köhn çok başka bir performans gösterebilir diye tahmin ediyorum. Sihirbazlık denemekten bıkmayan ama bizleri bıktıran Kerem ve çarpışan araba gibi takılan Zaha ile oynamasından dolayı o da vasat görünmeye başladı...

Hatay maçı kendini kanıtlama ve formayı kapma maçıydı, başarısız oldu maalesef. Artık sezon sonuna kadar top kaybından devam

Kampta yaptığı açıklamaları çok sevmiştim, kendisi de burada kalıp devam etmeye karşı değil gibi görünüyor ama sol kanat mevkisi benimdir kardeşim ayarında bir performans vermediği bütün denklemlerde takıma ayak bağı olacaktır. Dolayısıyla yazın kendisine git denilecektir, kendisi de git denileceği yerde duracak bir adam gibi görünmüyor

ne davullar zurnalar çalındı bu transfer edilirken .
gol makinesi diye aldığımız adam çamaşır makinesinden hallice çıktı .
fiyat / performans bandında sağlam kazık yedik :(

Üst Alt