#14 Wilfried Zaha - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Yav gitmesini istiyorsak bile kadroya almamak uç durumlar yoksa saçma belki girecek ikinci yarı maçı çözecek hem de piyasa yapacak evde oturtarak mı satacağız tuhaf yönetiyoruz süreçleri

Bu arkadaşta ısrar etmemek çok iyi oldu. Kerem ile bir tutulması da yanlış. Kerem bu kulüp için ciddi emekleri olmuş bir isimdir. Zaha ise benim için fiyasko ve itici bir isimdir. Umarım 1 saniye bile süre vermeden, sezon sonu kontratından çıkarız.

Herkes neden Okan hoca kadroya almadi diye sucu hocada buluyor? Muhtemelen hocaya rest cekti. Ben ilk 11 adamiyim, oynatmayacaksan kadroya alma demistir.
Rest çekemez, sıpası yemez

Bir önceki maç oyuna giremeyince trip atmıştır. Hoca da zaten o yüzden herkes egosunu bi kenara bıraksın, 5 maç kaldı dedi

Bu keko bırakamamış belli ki

Kendisi bilir

İçerdekilerle şampiyon oluruz

Afedersinizde gitsin. 4 milyonu cebe koyup ego kasamazsın burada. Insan utanır Barıştan falan 10da biri para alıp hayvan gibi katkı veriyor çocuk. Örnek olacağı yerde ellerini yana açıp ya hakeme ya arkadaşına isyan etmekten gayrı birsey yaptığı yok sene başından beri sahada.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Zaha’nın olmamasında kendisi kadar TD’nin de payı var. Kerem’i kayırdığı ortada, kötü de olsa ısrar etti

oldukça yanlış bir bilgi

hoca zahanın sene başı sakatlığı sonrası hemen ona formayı vermiş ki bu dönemde aslında haksızlığa uğrayan mertens olmuş çünkü o kesilmiş ve kerem ortaya geçmiş

burada çok şaşılacak bir şey de yok zira zaten sene başı zaha gelince az çok böyle olacağı belliydi çünkü kerem gelen sezonu asist kralı olarak kapatıp yerli kuralıyla da herkesin 11e koyduğu isimdi

zaha eylül ayından aralık ayında yaşadığı sakatlık ve dönüşü dışında şubat ayına kadar hemen hemen her maçta ilk 11 tercih edilmiş ve bu dönemde de önce mertens sonra zaman zaman kerem ziyech ve barış kesilmiş

ayrıca bu süreçte genelde zaha istediği mevkide oynamış keremin yeri değişmiş

zahaya çokça şans verilmiş yani

zaha şubattan itibaren düzenli kesik yemiş

kerem tercihinde türk kontenjanı meselesini de unutmamakta fayda var

kerem zahadan çok barışla kapışıyordu zira uzun süre apo kaan kerem yerlilerimizdi sahada

Gerçekten sakatlığı vardır belki. Değilse de içeride neler yaşandığını bilemeyiz. Belki Okan Hocaya ve takıma karşı kabul edilemez bir yanlış hareketi olmuştur ki şaşırmam şahsen.

Okan Hoca insan idare etme konusunda çok çok başarılı biri. Çalıştığı takımlarda bunu fazlasıyla ispatlamıştır; Demba Ba röportajını paylaşmıştım, çarpıcı bir örnek olarak...

Teknik ekibin de hataları olmuştur fakat sormak istiyorum Zaha bir kez olsun maç sonu kutlamasında, üçlüde yer aldı mı? Maç biter bitmez soyunma odasının yolunu tutup, bir türlü taraftar ile arasını pozitife döndürememiş olarak sezonu tamamladı.

Belki de seneye kamp görüp bambaşka bir Zaha izletecek fakat bu riske girmeye gerek var mı, hem maaş hem Zaha'ya bakarsak bence yok. Bütün takım aile gibi takılırken Zaha'nın aşırı profesyonelce görüşü belki de bizim takımda, bizim ülkemizde ne kadar zorlarsak da olmayacak. Soğuk insanı sevmeyiz maalesef.

Yine de son haftalarda Ziyech gibi kendisinden alabildiğimiz verimi almamızı beklerdim teknik ekipten. Bilmediğimiz bir şey yoksa şayet kadroda olmalıydı.

Üst Alt