#14 Wilfried Zaha - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Zaha olsa ne olmasa ne.. Rekor üstüne rekor kırıyoruz, lideriz, takımda sakatlar, cezalılar yok, muhtaç değiliz zahaya. Zaha sol açık için 3. seceneğimiz.

Kendi pozisyonu olarak bilinen sol acikta biraz istikrarsiz oldugu dogru ama herkes sezon boyu ayni performansi gostermiyor. Yeri geldi oynadigi maclarda Berkan'in, Angel'in, Kerem'in arkasini topladi. Yeri geldi herkes8n her yerde oynadigi bir sezonda Icardi'nin yoklugunda cikti babalar gibi forvette oynadi. Ben hakkimi helal ettim.

Sene sonu 7 8 m Euro civarına bir bedelle gider muhtemelen.

Mutsuz birşeyler eksik. Bu açından en azından gönderme konusunda sorun yaşamayız diye düşünüyorum. Kendisi de dünyada piyasası olan bir oyuncu.

Icardi'den faydalanamadığımız dönemde takımı taşıyan Zaha'ydı. Son Kasımpaşa maçı dahil bir çok maçı çözdü. Şampiyon olursak katkısı var. Ancak istikrar ve aidiyet gösteremedi. Türkiye'de böyle bir görüntü çizmesi 10 yıllık parlak EPL kariyerini etkilemez. Oradan herhangi bir kulübe çift haneli rakama gidebilir bonservisiyle.

Üst Alt