15/16 Son 16 2.Maç | Braga 4-1 Fenerbahçe | MS | 17 Mart | TRT 1 - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 16 2.Maç | Braga 4-1 Fenerbahçe | MS | 17 Mart | TRT 1

Aslında bu sonuçtan sonra bütün Fenerbahçelilerin ''Şükür Namazı'' kılması lazım. Allah muhafaza bir sonraki tur Dortmund gelse ne olacaktı ? 4X4

Kuşlar ersin düzene sövuyor som ağızli diyorlar. Allah korusun hani gol yesek bile geçiyoruz diyodu :))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu fenerin avrupa maçlarında gol attıklarında da, yediklerinde de seviniyorum :D

gol attıklarında, Türk takımı olduğundan olacak, gereksiz bi sevinç geliyor, sonra fener olduğu aklıma geliyor ve düşünceye dalıyorum..

yedikleri zaman da biz atmış kadar seviniyorum.. yedikleri zamanki sevincim ağır basıyor ama karışık bir durum :asd22:

aranızda böyle git gel yaşayan var mı?

şu fenerin avrupa maçlarında gol attıklarında da, yediklerinde de seviniyorum :D

gol attıklarında, Türk takımı olduğundan olacak, gereksiz bi sevinç geliyor, sonra fener olduğu aklıma geliyor ve düşünceye dalıyorum..

yedikleri zaman da biz atmış kadar seviniyorum.. yedikleri zamanki sevincim ağır basıyor ama karışık bir durum :asd22:

Bugüne kadar ne bjk ne fb avrupada gol attığında sevınmedım.. tam tersine üzüntü çöküyor üzerime.. Türk takımı falan filan hikaye onlar... kendılerıne gelınce vatan millet diyorlar, ama Galatasaray'ın maçı oldugunda yada yenildiğinde ilk önce kendıleri dalga geçiyor.. o yüzden zerre umrumda değiller

Sigma Olomouc tarifesi olurdu hakikaten dua etsin şikeciler :D

CdyY-buXEAARg4m.jpg

Git gel yaşayan bizden değildir.Ne kadar fenerli varsa diyoruz.

Bugüne kadar ne bjk ne fb avrupada gol attığında sevınmedım.. tam tersine üzüntü çöküyor üzerime.. Türk takımı falan filan hikaye onlar... kendılerıne gelınce vatan millet diyorlar, ama Galatasaray'ın maçı oldugunda yada yenildiğinde ilk önce kendıleri dalga geçiyor.. o yüzden zerre umrumda değiller

benim de değil canım.. braga 4 tane atarken zevkten 4 köşe oldum.. :D

ama dediğim gibi attıklarında da böyle "gereksiz" anlık bir sevinç kıvılcımı olup geçiyor..

yoksa ben milliyetçilik meraklısı değilim.. sadece bilinçaltı bir şey.. 80'lerde biz çocukken o kadar değerliydi ki avrupa galibiyetleri.. toplum olarak hepsine birlikte sevinmemiz gerektiği aşılanıyordu..

sen zaten uefa kupası sonrası jenerasyondansın.. benimki çocukluğuma dayanan gereksiz bir olay.. yakında atlatırım.. :)

Her ligi şikeli Türkiye ligi sandılar.

Hakem gayet normal maç yönetmiş, Fener her maçını hakem tehditi ve şikeyle yenmeye alışmış.

Volkan Şen'in kartı aşırı doğru, en az 6 maç da ceza alır.

Üst Alt