15/16 YF M:2 | Bayern München 2-1 Atlético Madrid | M.S | 3 Mayıs | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 YF M:2 | Bayern München 2-1 Atlético Madrid | M.S | 3 Mayıs | TRT 1

Hemen hemen aynı parayı harcadılar, Bayern'in 2008-2009'dan bu yana Atletico'ya kıyasla 13 milyon Euro fazla harcaması var. Buraya sürekli kaynak koyuyoruz kimse bakmıyor. Atletico fakir kulüp değil, Asya'lılar ortak oldu Atletico'ya, iki takım da pahalı değil akıllı transfer yapıyor.

netspend.png

Harbiden oyleymis abi. Valla ben bilmiyordum bu kadar harcadiklarini. Sanki hep az para ile cok is algisi vardi bende...

Harbiden oyleymis abi. Valla ben bilmiyordum bu kadar harcadiklarini. Sanki hep az para ile cok is algisi vardi bende...
Zarar etmemiş olmalarıyla az para harcadıklarını karıştırmışsındır muhtemelen. 5,15m€ kârdalar. Bayern 186.65m€ zararda.

Tabloda da yalnızca Atletico, Genoa, Milan ve Benfica kâr yapmış zaten. Diğer bütün takımlar ise 49,58m€ ve üzeri zarar etmişler.
Zarar/kârdan kastım transferlerdeki harcama - gelir.

müller golü atsa defans oyunlari ortada kalacakti.
sans iste.
müller son 8 penaltinin 4 kacirmis nasil kulanabiliyor penaltiyi sasirlicak.
orda selcuk olacak tilt game over :D

Lewandowski varken Müller'e penaltı kullandırmak saçmalık.Lewan'ın Real'e astığı penaltı golü hala aklımda.Adam tavana çakmıştı çiviyi.Kaleci tutsa kalecide içeri girecekti ki o topu ellemesi çok zordu.ewa gördüğüm en iyi penaltıcılardan.

Zarar etmemiş olmalarıyla az para harcadıklarını karıştırmışsındır muhtemelen. 5,15m€ kârdalar. Bayern 186.65m€ zararda.

Tabloda da yalnızca Atletico, Genoa, Milan ve Benfica kâr yapmış zaten. Diğer bütün takımlar ise 49,58m€ ve üzeri zarar etmişler.
Zarar/kârdan kastım transferlerdeki harcama - gelir.

Oyle boyle degil. Adamlar acayip guzel yonetiliyor. Helal Olsun...

Üst Alt