#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

DdqEZsqV4AIP2NF.jpg

forumda kimsenin ben sunu demistim siz sunu derken diyemeyecegi ender isimlerden ryan henk donk

imparator m. denizlinin GSmize armaganidir

Şampiyonlukta bence ligin 2. dönemin de en büyük pay Donk'un. Tabi ki Serdar,Denayer,Garry,Nagatomo,Muslera gibi isimler de öne çıktı ama o adamlar zaten bu performansı rahat gösterebilecek adamlardı. Donk'ta ki bu değişimi hiçbir yerde görmedim ben. Vardy'nin hayat hikayesi gibi oldu resmen. Yaşı 26-27 falan olsaydı bu adam bu ligden transfer olduğunda rekor kırarak giderdi muhtemelen. Ah Donk ah. Neden daha önce olmadı bu yükselişin be kardeşim. :)

Beklemediğimiz adamlardan üst düzey performans gelince sasiriyoruz doğal olarak bunlardan biri Donk oldu rotasyonda bile zor yer bulur düşüncesine sahipken adam sakatlandığı için üzülür hale geldik kendisiyle kesinlikle sözleşme yapılmalıdır...

Zorunluluktan N'diaye satılmasa belki de hiç maça çıkamadan sezonu bitirecekti. Taraftarın gözünde "Çöp" kategorisine konmuş futbolculardan biri olduğu için Tarık Çamdal'la aynı şekilde protestolara maruz kalacaktı. Forma numarası 15 olduğu için şampiyonluk kutlamalarına Tarık Çamdal'dan da önce çıkacak ve ıslıklanacaktı. Hatta belki de Tarık Çamdal olayı sonrası mahçubiyet yaşayan taraftarlar ıslıklama hakkını Donk'ta kullandıkları için Tarık'ı es geçeceklerdi.

Hayat ne garip. Şimdi aynı adamdan Şampiyonlar Ligi'nde belki Real Madrid belki Manchester City belki Bayern Münih orta sahasını durdurmasını bekleyeceğiz. Çünkü gelecek sezon o bölgede forma için en büyük aday konumunda..

Zorunluluktan N'diaye satılmasa belki de hiç maça çıkamadan sezonu bitirecekti. Taraftarın gözünde "Çöp" kategorisine konmuş futbolculardan biri olduğu için Tarık Çamdal'la aynı şekilde protestolara maruz kalacaktı. Forma numarası 15 olduğu için şampiyonluk kutlamalarına Tarık Çamdal'dan da önce çıkacak ve ıslıklanacaktı. Hatta belki de Tarık Çamdal olayı sonrası mahçubiyet yaşayan taraftarlar ıslıklama hakkını Donk'ta kullandıkları için Tarık'ı es geçeceklerdi.

Hayat ne garip. Şimdi aynı adamdan Şampiyonlar Ligi'nde belki Real Madrid belki Manchester City belki Bayern Münih orta sahasını durdurmasını bekleyeceğiz. Çünkü gelecek sezon o bölgede forma için en büyük aday konumunda..
yalnız bunların hiçbiri tesadüf değil. ndiaye gitti diye oynamadı donk. kendini iyi hazırladığı ve aylarca maç temposu olmamasına rağmen kendine 1. seviye baktığı için oynadı. bakmasa inan selçuk alırdı formayı. rezilleri oynardık, belki şampiyonluk giderdi.

bu yüzden iş ahlakı olan oyuncuları kadromuzda tutmalıyız. donk'a gelen fırsat defalarca tarık'a gelmiştir ama bırak süper lig takımlarına karşı oynamayı adam kupa maçında 3. lig takımının açığına bile sırıtıyor. 2 pas yapamıyor. bu özgüven falan değil, bildiğin beceriksizlik. beceriksiz adamın da takımda yeri yok.

Vefa ile ne alakası var bunun ?

Futbol oynamadığı zamandaki kazandığı paralara saysın.. Bu sene iyi miydi EVET.

Tıpkı Yasinle şampiyon olduğumuz sezon gibi.. Sonra ne oldu yasin tırt.. Vefayı falan geçin beyler.

bu adam vasat istediği kadar seksi, karın kaslarına sahip olsun.. Yatağıma almayacağım ki vucuduna bakayım..

Bu adamı yollamalı ve sözleşme dahi imzalamamalıyız. Tıpkı Hamzayı lig kupası aldığı günün, ertesinde yollamamız gerektiği gibi..

"Duygularım yoktur benim, Galatasaraydan başka.. "
Homo Doruk Ata​

Üst Alt