#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Dogruysa ilginc bir istatistik.

Takımınız şu ana kadar 12 deplasman maçına çıktı. Bunların 7’sinde Ryan Donk oynamadı. Bu maçlarda 6 puan aldık. (1G/3B) Ryan Donk’un oynadığı 5 deplasman maçında yalnızca 1 maçta puan kaybederek 12 puan topladık. (4G/1M)

Doğru da 90 dk oynamadı hepsinde.

Ankaragücü, Paşa ve Y. Malatya maçlarında 90 dk

Antalya maçında 5 dk (gol attı)

Göztepe maçında 10 dk falandı

Kalanlarda Akhisar, Trabzon, Beşiktaş kayıp

Alanya, Erzurum, Başak beraberlik

Kayseri galibiyet

Bence deplasmanlar için Mariano daha önemli bir oyuncu.

Ankaragücü, Göztepe, Antalya maçlarında direk asisti var ikisi 1-0 bitti zaten

Kayseri maçında çok iyi oynadı

Paşa maçında sakatlığı vardı sonradan girdi.

Onun oynamadığı maçta deplasman galibiyetimiz yok henüz.

güle güle büyük usta
1843722_620x410.jpg

Erzurum maçında 1 dakika bile süre almadığı için bizi 3 puandan eden eleman. Kendisine süre vermeyen Ftor utansın. Onu bunu bilmem deplasman maçlarında ilk 11'e önce Mariano ve Donk'u yazacaksın ondan sonra diğer oyuncuları seçeceksin. Deplasmanda kazanmak istiyorsan tek ve en önemli şart bu.

Adamı çok sevdiğimiz ya da begendigimizden oynasın demiyoruz ki selçuk fernando belhanda çok yumuşak bu orta saha deplasmanda özellikle hatta bazı iç saha maçlarında

Akhisar'a attığımız golde kaleciyi hataya sürükleyen adamın arkasından gelip koşan Donk değil mi? Ndiaye aptal aptal şuursuzca heryere bastığı için aynı şeyi Donk'tan da bekliyoruz ama doğru olan bu değil. Tabiki bir iki tık daha kendini vermeli.
O gol pozisyonu. Doldur boşalt yaptığımız bir andı, bence doğru bir örnek değil adamın koşmasını savunmak için.

Ben genel olarak orta sahadaki performansından bahsediyorum. Ayrıca hayır ben Ndiaye nin yaptığını beklemiyorum Donktan hatta bunun ne kadar saçma olduğunu ve boş yere enerji kaybından baska birşey olmadığını geçen sene ilk alındığından beri dile getiriyorum.

Pres tek adamın şuursuzca bi o rakibin bi o rakibin üstüne koşarak aklınca "baskı" uygulamasıyla yapılmaz, pres takım haliyle yapılır şunu bi öğrenemediler Türkiye deki futbolcular. Ben çocukken top oynarken bunu 10-12 yaşında bile biliyordum öğrenmiştim.

sent via GSC

Bence deplasmanlar için Mariano daha önemli bir oyuncu.

Ankaragücü, Göztepe, Antalya maçlarında direk asisti var ikisi 1-0 bitti zaten

Kayseri maçında çok iyi oynadı

Paşa maçında sakatlığı vardı sonradan girdi.

Onun oynamadığı maçta deplasman galibiyetimiz yok henüz.

Çünkü sağbek değil çizgideki 10 numaramız.deplasmanda oyun kuramıyoruz..Pozisyon vermiyoruz rakibe ama bizde bulamıyoruz

Çünkü sağbek değil çizgideki 10 numaramız.deplasmanda oyun kuramıyoruz..Pozisyon vermiyoruz rakibe ama bizde bulamıyoruz
Aynen bu takımda beyniyle top oynayan oyuncu yok. Bir tek Mariano ve Selçuk var onların da çoğu zaman vücutları el vermiyor beyinlerinin düşündüklerini yapmaya. Mariano ve Selçuk'un 5-6 yaş daha genç olanlarından takımın orta saha ve kanat bölgesine olmak üzere toplam 4 oyuncu elzem ve şart bu takıma haziran ayında. Beyinsizler topluluğu da gönderilmeli. Herkes biliyor kimler olduğunu.

Üst Alt