#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Şuanda ortasahaya yazılacak ilk adam benim gözümde hatta bursa maçında donk-selçuk ortasahası ile başlanabilir selçukta son zamanlarda fena degil

Sözleşmeyi dert edecek halimiz yok bu saatten sonra. Fernando sağlam ve eski performansında olsa neyse de adam piyasadan kayboldu. Donk'un oynamadığı her maç tokat manyağı oluyoruz orta sahada. Muazzam oynamasına gerek yok, oyunu dengeliyor en azından.

Acaba sözleşmesi biten biriyle mi anlaşıldı bu oynatmama ısrarı niyedir ? Beleş topçu aldığımızı pek görmedik gerçi

Bence bundan sonra akilci transferler yapacagiz o yuzden gorecegiz bu tarz beles topcular. Donk da gelecek sene planlamasinda yoksa kimseye kizamam, hatta dogru karar olur

AMA

Sozlesmesi uzasa bile gondermek istesek hem Arap alici buluruz hem de kendisi diretmez gitmeme konusunda. Ayrica alici bulamasak bile cuzi miktara fesihi kabul edecek bir hali var. Yabanci siniri gelmiyorsa cok iyi yedek zaten hem DM hem stoperi yedekliyor ayrica 90+'da ileri sisirme taktiginde santrafor da oynuyor

Son maclarda oynamadigi 3 macin ikisinde puan birakmisiz.

68f548d4819.jpeg

Rezil herif. Defol git.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Postalayın şu gereksizi.
Sgit

Sent from my iPhone using Tapatalk
Defol git

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çöp diyenleri kınıyorum.
Çöpün bile faydası var
Süresiz kadro dışı bırakılmalı. Sezon sonu kulüple ilişkisi kesilmeli.
ben böyle rezil futbolcu görmedim hic birsey yapmadi gibi birde bir kac tane resmen alinda atin geri pasi verdi fenerliler, mac icinde en az 10 okadar basit pas hatasi yaptiki cilgina döndüm
Rezil herif derhal sutlanmali. Dannynin uzun boylusu tam bir saatli bomba

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünyanın en boktan orta saha oyuncusu
Boktani bos ver, 6 ay kala buna bide transfer parasi ödedik, dünyada biz den salak takim galiba yoktur, daha dogrusu salak olarak görünyoruz, da bana göre birileri bizim taraftan iyi bi para ceplerine indirdi
Allah belanı versin
Rezil rüsvanın teki. Bi daha oynamasın. Melodan kimlere kaldık
hayatımda gördügüm,canli izledigim en boktan oyuncu.petreyi inamotoyu filan da izleme gafletinde bulunmusdum ama bu kadar kiro bir tepici görmemistim.igrenc herif
Mustafa Sarp'a Barış Özbek'e falan büyük haksızlık etmişiz biz.Bunun kadar gerizekalı,vurdumduymaz,gereksiz,kalitesiz,sorumsuz orta saha oyuncusu izlememiştim Galatasaray forması altında.Bu malın alınmasında emeği geçenlerin Allah belasını versin
Bu başlık sadece küfür için olsun. Yıllarca kapatılmasın. Canı sıkılan, üzülen buraya gelsin.
şerefsiz karaktersiz !!! ulan belki 20 sene galibiyet göremeyecekti leş kargaları senin yüzünden gitti arenadaki seri allah belası
Şu şerefsizin konusunu rica ediyorum kapatın. Bu sayfayı gördükçe küfür edesim geliyor.

Böyle karaktersiz, vurdum duymaz birisinin bu kulüpte işi yok.
Kufurlerimizi mustafa denizliye yonlendirelim pls.
Mustafa Sarp ve Barış bundan daha iyiydi
Bu leşi almayın diye okadar dil döktük ama anlayan yokki!!
Bu vesileyle mustafa denizlinin yedi ceddini bir kez daha analim.

Üst Alt