#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

ezgif-3-3764e14f01da.gif

Fatih hocayı çok eleştiririm ama bu konuda hakkını yememek lazım. 2018 Ocak'ta hurdalığa dönen bir oyuncudan şu seviyeye çekmesi büyük iş.
Ama şu da var ilk geldiği dönem cidden kötüydü. 2 metre yanına pas atamıyordu. 1.90 boyuyla hava topu kazanamıyordu. Yani biraz laubali bir görüntüsü vardı. Halen de öyle. Ancak takıma kendini veriyor bu sefer.

Donk ve Linnes ikilisine hiç güvenmiyorum sözleşme uzatılması da yanlış takımda ilk 11 oynayacak durumda kalmamız da yanlış. Luyindama'nın geri dönmesi ve yazın iyi bir sağ bek transferi ile ikisiyle de yollarımızı ayırabiliriz

Donk ve Linnes ikilisine hiç güvenmiyorum sözleşme uzatılması da yanlış takımda ilk 11 oynayacak durumda kalmamız da yanlış. Luyindama'nın geri dönmesi ve yazın iyi bir sağ bek transferi ile ikisiyle de yollarımızı ayırabiliriz

Devre arası zamanın Ujfa'sı gibi 6 ay opsiyonlu bir Miranda tarzı hamle yapsak bambaşka takımdı şimdi. Gerçi o da bize gelse 2 hafta sonra arka adaleyi tutmaya başlardı.

Valla ilk yarıdaki derbide Vedat Luyindamaya bile çok net üstünlük kurdu ama şu an Vedat düşüşte tabii

Ben Luyindama'ya o kadar üstünlük kurduğunu hatırlamıyorum yav. Hatta ilk 45'ten sonra çokca Marcao'nun tarafına gelip top aldı diye hatırlıyorum. Tabii hiçbir şey yapmazsa Mariano'nun önüne top isteyip yine vurur ama rakibin santraforunu kaleden ne kadar uzaklaştırabilirsek o kadar iyi tabii. Donk dışında bunu istikrarlı yapacak oyuncu da pek yok gibi şu anda. Serdar kadar bamgüme izin verseler Ahmet bile yapar ama büyük ihtimal bu hakemlerle 3 dakikada bir tehlikeli yerden duran top kullandırırız Fener'e.

Devre arası zamanın Ujfa'sı gibi 6 ay opsiyonlu bir Miranda tarzı hamle yapsak bambaşka takımdı şimdi. Gerçi o da bize gelse 2 hafta sonra arka adaleyi tutmaya başlardı.
Hani Luyindama son anda sakatlanıp planları bozmuş olsa bir şey söylemem de reis Luyindama bizde en son Kasım ayının başında maça çıktı o günden bu güne stoper alamamış olmamız skandal

Artık iş skandal olmayı geçip alışkanlık haline geldi eminim yazın stoper alsalar orta sahayı boş bırakırlar Ocak ayında orta saha alsalar kanatlar boş kalır şöyle tam bir takım izleyemeyeceğiz ...

Üst Alt