#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

Linnes iyi ki Norveçli. Es kaza arap falan olsaydi neler denirdi. Mariano linnes ile senerin yaninda dunya yildizi.
Yahu Ocak ayının sonuna kadar ilk gönderilmesini istediğimiz Mariano şimdi diğer iki sağ bekimiz Linnes ve Şener'i cebinden çıkarır hani Linnes öyle bir halde ki Şener'in yokluğunu bile arattı resmen

Donk'un yaptığı hata 1 değil 2 değil Donk yüzünden bugün maçı kazanamamış olabilirdik

Yahu Ocak ayının sonuna kadar ilk gönderilmesini istediğimiz Mariano şimdi diğer iki sağ bekimiz Linnes ve Şener'i cebinden çıkarır hani Linnes öyle bir halde ki Şener'in yokluğunu bile arattı resmen

Donk'un yaptığı hata 1 değil 2 değil Donk yüzünden bugün maçı kazanamamış olabilirdik

Donku millet nasil begeniyor anlamadım. Eyvallah emegi büyük cok katkisi var ama adam basbaya kötü stoper. Cevresinden vizir vizir geçiyor herkes. Marcao her mac donkun açığını kapatmaktan bir hal oluyor. Ayagi oui diyoruz kac tane pas hatasi yapti. Ve en kötü yani topla yavas oynuyor. Marcao seri lemina tak tak ayagindan çıkarırken donk efendi once topu aliyor bekliyor sonra tembel bir pas veriyor. Ben olsam ahmeti oynatirim.

Donku millet nasil begeniyor anlamadım. Eyvallah emegi büyük cok katkisi var ama adam basbaya kötü stoper. Cevresinden vizir vizir geçiyor herkes. Marcao her mac donkun açığını kapatmaktan bir hal oluyor. Ayagi oui diyoruz kac tane pas hatasi yapti. Ve en kötü yani topla yavas oynuyor. Marcao seri lemina tak tak ayagindan çıkarırken donk efendi once topu aliyor bekliyor sonra tembel bir pas veriyor. Ben olsam ahmeti oynatirim.

Herif aynı anda 2-3 pozisyonu yedekliyor. Ön liberodan bozma olduğu için stoperliği tabii ki büyük takım ayarında değil ama hiç yoktan fizik avantajıyla hava toplarında sırıtmıyor, ayağı temiz ve yıllardır bu ülkede oynadığı için sahada çakallıkları iyi biliyor. Stoperde hiç oynayamayan Jailson'un, pozisyon almayı bile bilmeyen Victor Ruiz'in sene başından beri takımlarına çektirdikleri ortada. Donk bugün klasik bir orta sahadan bozma stoperin yapabileceği hatayı yaptı ama orijin stoper Marcao gibi 2-0 giden maçta 85'te rakibinin üzerine çıkıp yoktan penaltı aldırmıyor hiç yoktan. Gönül ister ki Luyindama'nın arkasından hiç yoktan Alanyalı Welliton kadar bir stoper gelsin ama eldeki şartlar belli. Bu kadar rezil futbol, bu kadar bitmek bilmez sakatlığa hala en azından ligde yarış içindeysek bunu Ömer-Adem-Donk gibi belki pekçok noktada kalite eksikliği hissedilen ama genel toplamda takımı yarışta tutan futbolcularımıza borçluyuz.

Herif aynı anda 2-3 pozisyonu yedekliyor. Ön liberodan bozma olduğu için stoperliği tabii ki büyük takım ayarında değil ama hiç yoktan fizik avantajıyla hava toplarında sırıtmıyor, ayağı temiz ve yıllardır bu ülkede oynadığı için sahada çakallıkları iyi biliyor. Stoperde hiç oynayamayan Jailson'un, pozisyon almayı bile bilmeyen Victor Ruiz'in sene başından beri takımlarına çektirdikleri ortada. Luyindama bugün klasik bir orta sahadan bozma stoperin yapabileceği hatayı yaptı ama orijin stoper Marcao gibi 2-0 giden maçta 85'te rakibinin üzerine çıkıp yoktan penaltı aldırmıyor hiç yoktan. Gönül ister ki Luyindama'nın arkasından hiç yoktan Alanyalı Welliton kadar bir stoper gelsin ama eldeki şartlar belli. Bu kadar rezil futbol, bu kadar bitmek bilmez sakatlığa hala en azından ligde yarış içindeysek bunu Ömer-Adem-Donk gibi belki pekçok noktada kalite eksikliği hissedilen ama genel toplamda takımı yarışta tutan futbolcularımıza borçluyuz.

Yok abi katkısı fazla yazdım zaten. Sadece sahada uyuşuk davranmasina acayip sinir oluyorum.

Hantal Oglu Hantal ama Stoper degil zaten.
Mecbur orda oynatiyorlar ...

Suc bulamiyorum, Jailsona bakarsan daglar kadar fark var .
Fizik gücü cok yerinde.

Yahu Takımı her an yakabilecek potansiyeli var.
penaltı pozisyonu tam bir rezillik.Orada o ayağı neden koyarsın hala aklım almıyor.Aynı hatayı ahmet yapsa yer yerinde oynamıştı..Taraftardaki bu ayrımcılık inanılmaz boyutta.Geçen haftada yapmıştı aynısını..
kim ne derse desin şu kadro ve oyunla hala şampiyonluk şansımız olması ligin ne kadar leş olduğunu ve Galatasaray formasının ne kadar büyük olduğunu gösterir.

Üst Alt