16/17 A Grubu 1. Maç | Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe | M.S | 15 Eylül | Tivibu Spor - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 A Grubu 1. Maç | Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe | M.S | 15 Eylül | Tivibu Spor

:red:

CsaqQE4WgAABN9u.jpg
Futbolun katili Uefa hakemleri

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

feyenord'da man. utd ye kaymış. bunlar avrupa liginden de elendi.ligde 2-3 maç daha kötü giderlerse annelerinin ligine de havlu atması yakın.kadro olarak zor toparlanırlar.

Zorya'nın golü; Fenerbahçe takımında takipsizlik, alan daraltamama, şut anında alan kapatmayıp kalesine gömülme;

CsajdgOXYAATTD1.jpg

CsajdgQXEAECsd6.jpg

CsajdgMWAAAWcuD.jpg

muhabirin sowla ilgili sorusu üzerine ihtiyar aynen şöyle dedi; bana sowun forvet oyuncusu oldugu söylendi bende ondan kanatta degil ucta oynatıyorum

Maçın sonunu FB tvdeki anlatıcıdan dinliyordum.Faulde faulu rakip takıma verdiler dedi başta itiraz falan ediyorlardı sorna aa bize vermişler falan dediler şaşırdılar :D Pozisyonu hala izlemedim ama demekki faul değildi hrehalde neyse bu ayıp onlara yeter.Ama bu gruptan büyük ihtiamlle United çıkamayacak.Fb de United'ı yener.Adamlar hiç umursamıyor

Maçın sonunu FB tvdeki anlatıcıdan dinliyordum.Faulde faulu rakip takıma verdiler dedi başta itiraz falan ediyorlardı sorna aa bize vermişler falan dediler şaşırdılar :D Pozisyonu hala izlemedim ama demekki faul değildi hrehalde neyse bu ayıp onlara yeter.Ama bu gruptan büyük ihtiamlle United çıkamayacak.Fb de United'ı yener.Adamlar hiç umursamıyor

Fbtv izliyorsun ve United gruptan cikamayacak fener cikar demeye getiriyorsun...

Aman bak boyle tehlikeli yorumlar yazma biri kus diye pompali ile indirmesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fb united'i yener lafını aşırı fanatik fbli bile demez ; bu nasıl akıl dışı bir cümledir . Sen feyenord ile fbyi bir mi tutuyorsun? Hem United 0 çekecek hali yok, ilk maçı sallamayan adam o kadroyu çıkarmazdı . Kaza kurşunu oldu adamlarda , sanki paf takımla çıkmış gibi yazmışsınız. fb zorya takımını yenemiyor , kaldı united'in takmayan takımını yensin .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt