16/17 A Grubu 1. Maç | Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe | M.S | 15 Eylül | Tivibu Spor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 A Grubu 1. Maç | Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe | M.S | 15 Eylül | Tivibu Spor

Fbtv izliyorsun ve United gruptan cikamayacak fener cikar demeye getiriyorsun...

Aman bak boyle tehlikeli yorumlar yazma biri kus diye pompali ile indirmesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben maçı takmıyordum bile evde birisi son dkda açtı FB TV'yi :D Ama faul dediği an aha dedim attılar kesin :D

Fb united'i yener lafını aşırı fanatik fbli bile demez ; bu nasıl akıl dışı bir cümledir . Sen feyenord ile fbyi bir mi tutuyorsun? Hem United 0 çekecek hali yok, ilk maçı sallamayan adam o kadroyu çıkarmazdı . Kaza kurşunu oldu adamlarda , sanki paf takımla çıkmış gibi yazmışsınız. fb zorya takımını yenemiyor , kaldı united'in takmayan takımını yensin .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Feyenoord maçını izlemedim ama bu İngilizler harbi hiç sallamıyor ki UEFA'yı.Okuduğum yorumlarda United'ı bayağı yermişlerdi.Futbolcuların da pek hırsı yok herhalde UEFA'da oynamak için.Bana göre Feyenoord 1'den çıkar.FB ve Zorya 2.lik için çekişir.Eğer United bu şekilde sallamaya devam ederse.

Üst Alt