16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1

Beşiktaş maçı mbs1 bu maçı da aldıysan sorun olmuyor.Mbs1'de her türlü kombinasyon yapılabiliyor.

Bundan yuzde yuz emin misin ? Ben tek mac oynama hakki verilen maci kombinasyona sokunca mbs si 4 olan bir macin 3 mactan biri olarak kabul edildigini zannetmiyorum

MBS1 olmasi o mac icin bir avantaj , MBS4 olan bir macin MBS4 lugunu ortadan kaldirmaz diye dusunuyorum

Edit : Denedim , dedigin sekilde , evet 2 mac bile secsem , eger MBS1 varsa icinde digerlerini ekletiyor

Son düzenleme:
Millet bjkden sürpriz bekliyor da bence napoli çok rahat bir şekilde 0-2 0-3 kazanacak. İtalyadaki maç hayatımda gördüğüm en saçma salak maçtı ve napolilerin sekiztaşı küçümsedikleri barizdi. Bu sefer full konsatre bir şekilde koyup giderler.

Millet bjkden sürpriz bekliyor da bence napoli çok rahat bir şekilde 0-2 0-3 kazanacak. İtalyadaki maç hayatımda gördüğüm en saçma salak maçtı ve napolilerin sekiztaşı küçümsedikleri barizdi. Bu sefer full konsatre bir şekilde koyup giderler.
Yav küçümsememiş olabilirler

Öyle maç mı olur 3 şut 3 gol biri ofsayt ikisi defansın büyük mallığı

Üstüne adamlar penaltı kaçırdı

Şu şans bizde olsa CLyi alırız.

keep-calm-and-forza-napoli-273.jpg

Yaw bizle dalga mi geciyor bu yorumcular. Neymis Vodafone Arena buyulu bir stad Napoli'nin isi cok zor

Nereye "buyulu"? Ne yaptinda bu stadta da buyulu oluyor? Daha CL galibiyetiniz yok Vodafone'da

Bu kadarda sacmalanmaz aga

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt