16/17 B Grubu 5. Maç | Beşiktaş 3-3 Benfica | M.S | 23 Kasım | Tivibu Spor - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 5. Maç | Beşiktaş 3-3 Benfica | M.S | 23 Kasım | Tivibu Spor

Fikret Orman şuan ulkenin açık ara en iyi futbol başkanı bence

Demirorenin pisliğini temizleyip az kalsın iflas eden kulubu, 5 maçtır CL'de kaybetmeyen bir takımı kurmak her yiğidin harcı değil

Ezik, karaktersiz ama icraat yapıyor. Öyle sadece boş laflarla, ego masturbasyon ile hareket etmiyor.

bnce degil sadece cok iyi algı yönetiyor tüpçüye olan 50milyon dolar borcuda ödenmede sadece takside bagladı

geldiginde aldıgı borcta azalma degil tam tersi artma var bu yüzdende özellikle bize sataşıyor çünkü satabilecek bir duvarları bile yok

fikonun tek şansı şenol hoca gibi iyi bir hoca buldu ve bu sayede futbolu rayına oturttu yoksa bjk iyi filan yönetilmiyor kendi divan baskanları bizzat söylüyor bunu

Sadece Dursun Özbek ile alakalı değil kötü yönetim. Aysal'ın da ilk 2 sezondan itibaren aldığı kararlar hep hatalı. Arkadaşlar yabancı sayısı kısıtlanırken yabancı aldık Aysal döneminde, serbest iken yerli alıyoruz Dursun döneminde. Böyle kulüp yönetimi olur mu Allah aşkına?

Son 3 sezonda kaçan hocalar: Tuchel, Şenol Güneş, Favre...

Bir takimda en onemli baglanti Baskan-TD arasi uyumdur.
Bizde ikiside yok.

Bize ilk once modern bir yonetim ve ciddi bir hoca lazim. Bu yonetim ile yerimizde bile sayamayiz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Td futbolcu arası iletişim de lazım. TD'nin oynatmak istediği oyuna uygun kadro kurmak lazım bi ton var. Bizde transferlerden Riekerink'in haberi bile yoktur muhtemelen. Futbol sorumlusu Serdar Aziz'i ben aldım kimseye sormadım diyor, sanki 4,5 milyon euro'yu cebinden vermiş pezo. Terim'le de olacak iş değil. Forumda bi anda hortlayan Terim sevdasını da anlamadım adam milli takımda da inanılmaz derecede saçma işler yapıyor, hocayı severim ama şirazesi kaydı baya son zamanlarda. Bize de gelirse bi ton borç bırakır gider muhtemelen, çünkü günlük başarıya göre kadro kurar sonrası şeyinde değil pek. Kendi başarılı olsun sonra kulüpte batsa sıkıntı yok.

bnce degil sadece cok iyi algı yönetiyor tüpçüye olan 50milyon dolar borcuda ödenmede sadece takside bagladı

geldiginde aldıgı borcta azalma degil tam tersi artma var bu yüzdende özellikle bize sataşıyor çünkü satabilecek bir duvarları bile yok

fikonun tek şansı şenol hoca gibi iyi bir hoca buldu ve bu sayede futbolu rayına oturttu yoksa bjk iyi filan yönetilmiyor kendi divan baskanları bizzat söylüyor bunu

Senoldan önce Bilic gibi iyi bir hocayı buldu

Beşiktaş ülkenin en güçlü kadroya sahip bana göre.

Demiroren dönemindeki kadro ile suanki kadroları arasında kalite açıdan çok büyük fark var. Bunu o kadar para harcamayarak başardılar

Bjk son maci kazanirsa her halukarda ama lider ama ikinci olarak gruptan cikiyor

fakat 3-3 luk skor benficaya buyuk avantaj sagladi cunku ikili averajda bjk ye ustunler artim ve 1 puan da fazlasi var . Bu yuzden kiev deplasmaninda beraberlik buyuk olasilikla yetmeyecek bjk ye (bugunku napoli macina bagli)

eger napoli aksam beklendigi gibi kazanirsa son mac bjk beraberlikte kesin eleniyor , kazanirsa da kesin cikiyor

Bjk son maci kazanirsa her halukarda ama lider ama ikinci olarak gruptan cikiyor

fakat 3-3 luk skor benficaya buyuk avantaj sagladi cunku ikili averajda bjk ye ustunler artim ve 1 puan da fazlasi var . Bu yuzden kiev deplasmaninda beraberlik buyuk olasilikla yetmeyecek bjk ye (bugunku napoli macina bagli)

eger napoli aksam beklendigi gibi kazanirsa son mac bjk beraberlikte kesin eleniyor , kazanirsa da kesin cikiyor

Cok seviniyormusun Besiktasli cakma kongre uyesi Sinan Bey.

Fikret Orman'da acaba pilav verir mi sana bu galibiyetten sonra.

Üst Alt