16/17 E:1 | Galatasaray 1-1 Elazığspor | M.S | 30 Kasım | a2 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:1 | Galatasaray 1-1 Elazığspor | M.S | 30 Kasım | a2

Afiyet olsun renktas ben de mac düdügü ile baslayip sonrasinda arkadasin evinde devam edecegim veda partisi var namussuz Sili'ye gidiyor.
Güzelmis renkdas.:D Bizim burda bir bar var, 3 saat'de 5 litre bira icebilirsen seni sovalye ilan ediyor bar, sonra isimini bar'da yaziyorlar böyle
11018491_2980169848711784_1838091872_n.jpg
:asd: En azindan hayatda bir basarim olsun

3 saatte 5 litre iyi kafa buldurur zaten. Ama ben de Sir Can olmayi basarirdim 3 saatte.

Biranin tek sorunu tuvalet meselesi bence :D

Detayli bir grup analizi yapalim . Bizim bu gruptaki hedefimiz oncelikle ilk 2 ye girebilmek ,sonra da lider olarak capraz tek macli eleme eslesmesinde ev sahibi avantaji elde etmek.

Su an Tuzlaspor ile Erzincanspor oynuyor , oyun sistemlerine ve kadro derinliklerine baktigimizda tuzla ekibi bir adim onde gorunse de ,ozellikle tecrubesiyle kupanin da gediklisi sayilabilecekse de , erzincan ve elazig ile oynanacak deplasman maclarinda islerinin zor oldugunu goz onunde bulundurmak lazim

tuzla - erzincan macinin berabere bitmesi ve aksam elazigsporu yenmemiz durumunda liderlik icin avantajli pozisyona gececegimizi dusunuyorum

bir sonraki fiksturde erzincan deplasmanina gidecegiz , gecen sezonki kastamonuspor deplasmanina gittigimde henuz grubun 2 inci maciydi ve oldukca zor gecmisti , hava gunesliydi ve soguk da olsa karli buzlu bir mac olmamisti

bu yuzden dikkatli sekilde bu ilk 2 maci gecerek caprazda muhtemel basaksehirden kurtulmamiz lazim . guc dengelerine bakinca sanki lider bitirebilirsek rakibimiz istanbulda sivasspor olacakmis gibi duruyor

Aksam 3 ile 5 bin arasi seyirci olur kanaatindeyim , mac saatinde de trafik ve yagis problemleri yasanacagini dusunuyorum .

Üst Alt