16/17 H:1 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | M.S | 20 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | M.S | 20 Ağustos

Alanya geldiği gibi gider ciddiden.
Skor hadi olabilir de futbol olarak super lig seviyesinde bile değiler.
10 yıl önceki ligimizden söz ediyorum bu arada yani

bu alanya ah alarak çıktı ah alarak dış işleri bakanı neler yapmadı çıkması için

aklınız kesiyormu böyle rezil bir takım çıkabilirmi hiç

Birde sok eden baska bir detay bunlar
Ptt'den bu futbolla cikmis. Sanirim Ptt'nin durumunu ozetliyor bizde gidip Unal Aysal zamani oradan transfer bile yaptik...

Turk Futbolu = Shit

Sent from my iPhone using Tapatalk

10 yıl önceyle bugün ne fark var? Erken gol bulduğun takımı sindirirsen farka götürüyorsun. Erken gol yersen it gibi kapanıyorlar açacak oyuncun yoksa 90 dakika ıstırap çekiyorsun. Yine hakemler bok gibi.

Birde sok eden baska bir detay bunlar
Ptt'den bu futbolla cikmis. Sanirim Ptt'nin durumunu ozetliyor bizde gidip Unal Aysal zamani oradan transfer bile yaptik...

Turk Futbolu = Shit

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tespit 1: Burhan Eşen dünyanın en kötü topçusudur.
Tespit 2: PTT 1.Lig dünyanın en kötü ligidir.

Son düzenleme:
10 yıl önceyle bugün ne fark var? Erken gol bulduğun takımı sindirirsen farka götürüyorsun. Erken gol yersen it gibi kapanıyorlar açacak oyuncun yoksa 90 dakika ıstırap çekiyorsun. Yine hakemler bok gibi.
Yabancı sınırı ve bugünü ile kalite farkı vardı yani biraz. Ama belki bir on sene daha üstüne kalmam lazımdı.
Futbol anlayışı değişmedi pek dediğin gibi ama haklısın. Kalite biraz daha iyiye gitti yinede

Üst Alt