16/17 H:1 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | M.S | 20 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Beşiktaş 4-1 Alanyaspor | M.S | 20 Ağustos

Yabancı sınırı ve bugünü ile kalite farkı vardı yani biraz. Ama belki bir on sene daha üstüne kalmam lazımdı.
Futbol anlayışı değişmedi pek dediğin gibi ama haklısın. Kalite biraz daha iyiye gitti yinede

Altyapılara tavsiye ile yeğenini komşusunu alan kır saçlılar gitmedikçe hiçbir şey düzelmez. Onlarda bugün gitse 10 sene sonra düzelmeye başlar.

dc17dc7c7baa349a74bd2a67957ee3c5.jpg
ABV Beşiktaş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
adana'yi dün hic begenmemistim hemen dagildilar 1 gol yiyince. alanya belli ki onlardan daha beter.

gaziantep de benim banko küme düser dedigim takimlardan.

ayrica rize ve kasimpasa'yi da dikkatle izlemek lazim. pek transfer yapamadilar ama rize yine kweukenin eline bakacak belli.

Oğuzhan, Batalla ve Onazi'nin 2.golü güzeldi. Bakalim bu hafta atilacak olan diger goller nasil olacak.

4.gol kaleci hediyesi, 3.gol penalti, 2.gol basit bir top kaybi sonucu gelen gol. Besiktas bakildiginda yine fazla birsey yapamadi ama yetti.

Maçı stadta izledim.Şirin bi stad olmuş.Akustik güzeldi.Bizim stadın devasa ve büyüleyici atmosferi yok.Rakip titremez yani.Klasik yapıda tribünler.Bizim stadın biçimi bi değişik.Futbolcular resmen arenada gibi çukurdalar.Burada daha düz herşey.

İlk haftadan Beşiktaş şampiyon olur/olmaz diye ciddi ciddi tahmin yapmaya çalışanları konudan alabilir miyiz? Şampiyon takım Alanyaspora karşı kendi evinde oynuyor kendinize gelin.
Millet dalga geçiyor, beşiktaş rezildi zaten karşılarında.amatör .lig takımı vardı hazırlık maçı gibi birşey oldu,bir.aksilik olmazsa tüm takımlar puan alır hatta büyükleri yormadan o hafta bay geçebilir ve 3 puan +3 gol yazılabilir

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alanya çok amatör bir izlenim bıraktı. Vallah bu kadroyla çıktıkları gibi düşerler. Bari şunlara Tarıkı falan versek.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt