16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos

Jan Olde Riekerink: "Bu maçı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. İlk defa takımımı böyle gördüm. Bir daha da böyle görmeyeceğimi umuyorum."

sariya boyatsinmi?

Emrecan gibi kessin yeter
midye dolmacilara benziyo bu haliyle.

soccer-player-hairstyle-emre-can-liverpool-football-hd.jpg

SON DAKİKA | Levent Nazifoğlu: ''Diarra gelmeyi çok istiyor. Yarın sabah Diarra ve menajeri Rus kulübüyle görüşecek. Yarın netleşir.''

Muslera

Cavanda Chedjou Serdar Carole

Josue Tolga Diarra Bruma

Eren Podolski

4-4-2

Ancak bu sistemle keyifli maç izleriz biz, Sneijder tavşan çıkarmayacaksa bakıcak işine, Selçuk zaten 2 yıldır gitmesi gereken bir isim, hem Sinan iyi olduğu bölgeyi yedekler, takım gibi takım oluruz.

Muslera
Eboue Ujfalusi Semih Riera
Kazım Selçuk Melo Engin(Emre)
Baros Elmander

En son zevk alarak izlediğim basan çoşan zevk veren takım, bizim DNA'mız da 4-4-2 var gerisi hikaye.​

karabük resmen pestilimizi cıkardı.

bugünkü maçtan cıkarılacak dersler sezonu kurtarabilir.

bu macı 0 puan kabul etmek en doğrusu.

Jan Olde Riekerink: Sonuçtan memnunum ama oyundan değilim.
Jan Olde Riekerink: Bu tarz takımlara karşı top kaybı yaparsanız sürekli kontratak yersiniz.
Jan Olde Riekerink: Tempo düşüktü, bunu inceleyeceğiz. Takıma ve oyuncularıma inanıyorum. Kendimizi geliştireceğiz.
Jan Olde Riekerink: (Linnes hakkında) Bazen oyuncular kötü oynayabiliyor. Onu ve takımı korumak benim görevim.
Levent Nazifoğlu: Bugün çok kötü oynadık. Karabükspor'a yazık oldu
Levent Nazifoğlu: Lassana Diarra transferi yarın belli olacak. Diarra, Rusya'da bir görüşme yapacak.
Levent Nazifoğlu: Bugünkü maçta forvetin yeterli olmadığı ortaya çıktı. Bütçemize bakacağız ve bir şeyler yapmaya çalışacağız.

Seyircisiz, sezonun ilk maçı ve sıcak olması nedeniyle yine pek bir şey demiyorum ama orta sahamız etkisiz. Savunmayla hücum arası bağlantı zayıf. Rakibe hata yaptıracak hiçbir şey yapmıyoruz.

Selçuk ve Sneijder'i 3 evetle kenara uğurluyoruz. Diarra ve Tolga göbeği, kenarda Sinan ve Bruma. İleri ikili Derdiyok ve Poldi. Yeni maceralara yelken açıyoruz. Hatta ilerde zaman zaman gizli forvet olarak Josue'yi oynatıyoruz.

Ulan 90 küsür dakikadır defansın arkasına tek top atmadık arkadaş. Hadi Ereni biliyoruz ağır adam. Sinan ve Bruma ya ne demeli. Geçmişler çizgiye piknik yapıyorlar resmen orda. Takımın karambol harici gol atma yetisi yok. Sneijder şut çeker felan diYorduk oda gitti. Set oyunuyla gol atmayı özledim

Jan Olde Riekerink: Sonuçtan memnunum ama oyundan değilim.
Jan Olde Riekerink: Bu tarz takımlara karşı top kaybı yaparsanız sürekli kontratak yersiniz.
Jan Olde Riekerink: Tempo düşüktü, bunu inceleyeceğiz. Takıma ve oyuncularıma inanıyorum. Kendimizi geliştireceğiz.
Jan Olde Riekerink: (Linnes hakkında) Bazen oyuncular kötü oynayabiliyor. Onu ve takımı korumak benim görevim.
Levent Nazifoğlu: Bugün çok kötü oynadık. Karabükspor'a yazık oldu
Levent Nazifoğlu: Lassana Diarra transferi yarın belli olacak. Diarra, Rusya'da bir görüşme yapacak.
Levent Nazifoğlu: Bugünkü maçta forvetin yeterli olmadığı ortaya çıktı. Bütçemize bakacağız ve bir şeyler yapmaya çalışacağız.

valla ben hatırlamıyorum bu kadar net konuşan samimi hoca ve yöneticimiz en son ne zaman vardı?

FT deseniz o konuşurken yönetim desteklemezdi , mancini zamanı bir birliktelik vardı ama alınan kararlar hep yanlıştı bu sefer bir uyum yakalanmış gibi gözüküyor ama takımın performansı çok yetersiz.

valla ben hatırlamıyorum bu kadar net konuşan samimi hoca ve yöneticimiz en son ne zaman vardı?

FT deseniz o konuşurken yönetim desteklemezdi , mancini zamanı bir birliktelik vardı ama alınan kararlar hep yanlıştı bu sefer bir uyum yakalanmış gibi gözüküyor ama takımın performansı çok yetersiz.

Diarra gelir bir nebze olur kanatlarda poldi josue olur forvet de artık bakacağız :D

Üst Alt