16/17 H:10 | Akhisar Belediyespor 1-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Kasım - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Akhisar Belediyespor 1-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Kasım

Gecen hafta da 5 yedi bu kaleci , zaten akhisarin penalti kaciran forvetinden mugdatina , kalecisinden kadro disi kalanina dek rezil bir hali var , sezon basindan beri boyleler ve dusme adayi bu sene akhisar

muhtemelen gidecekler ptt ye

Rodalleganin penaltisi esnasinda ekranin solundan girip topla beraber toptan once auta giden cisim gibi seye dikkat ettiniz mi ? lazer sandim ama lazere de pek benzemiyor

Sike yapmasina gerek mi var , dakika olmus 70 kusur , rakip 0-2 onde , beceriksiz tutacagini sandi kacirdi elinde canlandi top

aynen bırakın şikeyi filan evet özellikle bjk yarıştan kopmasın diye hakem düzenlemeleri yapılıyor bariz

ama peki biz ne oynuyoruz biz iyi oynasak ozaman camia olarakta sesimiz gür cıkacak simdi sesimiz cıkamıyor ki

düşen vurulur arkadaş bizim ülkede eğer zayıfsan düşmüşsen 1 tekmede düşmanın vurur

şikeciler kötü giderken herkes vurmadımı !!

Dostlar bize de persie nin , veya selcuk un , veya q7 nin onun bunun sagligindan , gozu ciksa ya da kafasi kopsa bize ne ? Arkadasimiz degil dostumuz degil .

Bunu bizdeki oyuncular icin de soyluyorum yanlis anlasilmasin . Gecen tendon kopmasinda da ayni dusunmustum .. Kluplerimizde oynamasalar sokaktan x biri olarak animsayacagimiz ya da hic tanimadigimiz insanlara mi uzulecegiz ? Gozu cikarsa cikar , tek gozle hayatina devam eder

Dunyada 9 milyar insan var , her saniye yuzlercesi vefat edip ,bir o kadari da doguyor ... Umursamazlik en buyuk hazinedir

Saka gibi. 4 hafta onceye kadar aradaki puan farkini hesap makinesiyle hesapladigimiz fenerbahce, haftaya bizi yenerse one geciyor. Bu takim bu sene fener ve besiktasin gerisinde kalirsa seneye Muslera ve Bruma haric butun oyunculari degistirsinler. Nasil bir rezilliktir bu

Saka gibi. 4 hafta onceye kadar aradaki puan farkini hesap makinesiyle hesapladigimiz fenerbahce, haftaya bizi yenerse one geciyor. Bu takim bu sene fener ve besiktasin gerisinde kalirsa seneye Muslera ve Bruma haric butun oyunculari degistirsinler. Nasil bir rezilliktir bu

fenerin gerisinde kalmamız imkansız sene sonu bu futbolla bizim önümüze geçemezler ama beşiktaş için aynı şeyi söyleyemem.

Adamlar maalesef havaya girdiler. Zaten bunlar kolay kolay lige erken havlu atmaz.Bizde o özelliklik yok maalesef. Biz ya şampiyon oluyoruz, ya erken havlu atıyoruz.

Şikecilerin maç özetlerini şimdi izledim de ligden kepazelik akıyor. Hele o akhisar'ın penaltıyı kaçırması ve özellikle kalecinin yediği 3. gol falan evlere şenlik. Hiçbir anadolu takımı bize karşı bu kadar bariz amatörce hatalar yapmamıştır. Bjk maçında trabzon'un da buz gibi penaltısını yemişler cidden gerçi daha beter olsunlar küme düşsün adiler.

Şikecilerin maç özetlerini şimdi izledim de ligden kepazelik akıyor. Hele o akhisar'ın penaltıyı kaçırması ve özellikle kalecinin yediği 3. gol falan evlere şenlik. Hiçbir anadolu takımı bize karşı bu kadar bariz amatörce hatalar yapmamıştır. Bjk maçında trabzon'un da buz gibi penaltısını yemişler cidden gerçi daha beter olsunlar küme düşsün adiler.

Her hafta ayni hikaye agabey hic sasirmamak gerek.

Üst Alt