16/17 H:10 | Akhisar Belediyespor 1-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Akhisar Belediyespor 1-3 Fenerbahçe | M.S | 6 Kasım

Şikecilerin maç özetlerini şimdi izledim de ligden kepazelik akıyor. Hele o akhisar'ın penaltıyı kaçırması ve özellikle kalecinin yediği 3. gol falan evlere şenlik. Hiçbir anadolu takımı bize karşı bu kadar bariz amatörce hatalar yapmamıştır. Bjk maçında trabzon'un da buz gibi penaltısını yemişler cidden gerçi daha beter olsunlar küme düşsün adiler.

Galatasaray Akhisar Macında Şike Sahaya Yansıdı Douglao Umut Bulut'a Zorla Gol Attırdı! - YouTube

ve

Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray - Mac Ozeti (10.02.2016) | İzlesene.com

Bu lafi yaziyorsunuz da , ayni daglao ust uste iki farkli macta sunlari yapti

dany bize transfer olmadan once antep macinda resmen takimina gol yedirdi

2005/2006 Denizlispor-Galatasaray dakika 56 gol Bulent Ertuğrul Ligtv.com.tr

ve

2007/2008 Galatasaray-Denizlispor dakika 88 gol Servet Cetin Ligtv.com.tr

ve

2012/2013 Galatasaray-Mersin İdman Yurdu dakika 69 gol Didier Drogba Ligtv.com.tr

Farkli sezonlardan kucuk bir demet .. Bunun benzerlerini tum takimlarin lehinde aleyhinde bulabilirsin . Insanlarin seref ve onurlariyla bir kanit olmadan oynamak son derece yakisiksiz bir davranistir

Bizden bu sacma golleri yiyen ya da yediren douglao , kaleci hamidou veya bicik isimli oyuncular da mi ayni sikecilikte ya da onursuzlukta ?

(Videolardaki yorumlar video sahiplerinin yorumlaridir , ben bu konuda tarafsiz ve objektifim , her takima olur bunlar)

Beklediğim gibi kazanmışlar.

Geçmiş olsun Fener yine bir şekilde yarışın içinde tutulacak. Zaten son 10 senedir hep ilk 2 içinde olmaları herşeyi özetliyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Galatasaray Akhisar Macında Şike Sahaya Yansıdı Douglao Umut Bulut'a Zorla Gol Attırdı! - YouTube

ve

Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray - Mac Ozeti (10.02.2016) | İzlesene.com

Bu lafi yaziyorsunuz da , ayni daglao ust uste iki farkli macta sunlari yapti

dany bize transfer olmadan once antep macinda resmen takimina gol yedirdi

2005/2006 Denizlispor-Galatasaray dakika 56 gol Bulent Ertuğrul Ligtv.com.tr

ve

2007/2008 Galatasaray-Denizlispor dakika 88 gol Servet Cetin Ligtv.com.tr

ve

2012/2013 Galatasaray-Mersin İdman Yurdu dakika 69 gol Didier Drogba Ligtv.com.tr

Farkli sezonlardan kucuk bir demet .. Bunun benzerlerini tum takimlarin lehinde aleyhinde bulabilirsin . Insanlarin seref ve onurlariyla bir kanit olmadan oynamak son derece yakisiksiz bir davranistir

Bizden bu sacma golleri yiyen ya da yediren douglao , kaleci hamidou veya bicik isimli oyuncular da mi ayni sikecilikte ya da onursuzlukta ?

(Videolardaki yorumlar video sahiplerinin yorumlaridir , ben bu konuda tarafsiz ve objektifim , her takima olur bunlar)

tamam da adamın dediği niye senin zoruna gidiyor onu anlamadım. bi de bu ilk değil defalarca kez rakip takımların avukatlığına soyunduğuna tanık oldum bu forumda, çok dikkat çekiyorsun çok, şüpheli hareketler bunlar. üşenmeden avukatın savunma metni gibi mesaj yazmışsın.

bu sene işimiz olmaz ben hevesimi kaybettim

olası bir fenev mağlubiyeti ve sonrasında bursa dan puan kaybı ipimizi çeker

fenev in ardına düşeriz ve ilk 5 savaşına dönüşür ya da elimizde sadece kupa kalır.

geçen seneki senaryoya doğru hızla ilerliyoruz

bu Riekerink ile alakalı bir şey de değil.18 in içine giren ve ortadan rakibi zorlayan adamımız yok,sonra da oyun kenarlara yığılıp kalıyor.

adam özellikle girmeyin demiyordur sanırım.kabul edelim oyuncu kapasitemiz bu. Bruma yı tuttun mu Galatasaray ı tutuyorsun.bunu görmek için td olmaya gerek yok

Rakip takimlarinin hepsine zaman zaman avukatlik yaparim , ozellikle tekine degil , sebebini sormussun soyleyim . insanlarin dogru olmayan anektotlarla genellemeler yapmasi dogruya goturmez

bize bu tip goller denk gelmiyor denirse ve gelmisse bu konuyu duzeltmek gerekir .

mesela bir ornek daha vereyim , bir yonetim ya da takim elestirisinde "eto nun faul olmayan golu verilse bu takim antalyayi da 2-0 dan yenemezdi" yorumu yapan bir adam , baska baslikta "sezon basindan beri skora etki eden lehimizde bir hata olmadi" diyebiliyor

biz haksizliga her zaman ses cikarmaktan yanayiz , lakin dogruya da dogru diyelim ki inandirici olalim , burada herkes GS li diye yanlis bilgiyle populist olursak kendimizi kandiririz

ben fenerli ya da bjk li olsaydim da o forumda yazsaydim , bu kez fb nin bjk nin bu tip attigi gollerden derleme yapar o mesaji atardim .. stilim bu

Üst Alt