16/17 H:11 | Başakşehir 2-1 Rizespor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:11 | Başakşehir 2-1 Rizespor | M.S | 21 Kasım

basaksehire bir sempatim yok ,hatta istanbuldaki boyle kasimpasa basaksehir gibi takimlari fazlalik gorurum

ama dogru isleri yapip buyuk gecinen simarik takimlarin onunde bitirmesi hem haklari hem de bir guzel tokat olacaktir

bir de emre nin is ahlaki cok ders niteliginde ,kisiligi sorunlu ,klubumuzle kavgali bir adam ama golunu atiyor orta sahayi toparliyor , asist yapiyor ,orta atiyor ,frikik kullaniyor

herseyi yapiyor . istiyorum bu adam kariyerini sampiyonlukla sonlandirsin

Süper Lig'in son 25 sezonunda 11.haftayı dört büyükler dışında lider geçen ilk takım Başakşehir oldu. (En son 92-93 11.hafta lider Kocaelispor)

Kısıtlı bütçe mi? Yapma. 4.büyük bütçeli takım ligde.

Yaptıkları büyük iş değil bana göre. Bizim ligde doğru yapan değil "en az hata yapan" kazanıyor. Adamlar 3 senedir doğru yönetiliyor. Doğru yönetilince bile bu ligde ilk 3 yapıyorsun zaten.

Bundesliga'da ilk 10'a bile giremez.

Yav saçmalama.Senin bizim fb nin bjk nın bütçelerinden haberin yok sanırım.4.bütçeli olsa ne olacak arada uçurum var.Herifler onun bunun artığıyla oynuyorlar.Yalçın, ugur uçar Mehmet batdal mustafa pektemek, 36 yaşında Emre belezoğlu.İlk 3 lük değil bu durum ciddi ciddi şampiyon olacaklar.Bu durum Bursanın Şampiyon olmasından bile çok daha büyük başarı.Adamlarda seyirci desdeği vardı.Bunlar 1000 kişiye oynuyo.Artı Bursanın o kadrosu bu başakşehirin kadrosundan fersah fersah önde.

Vala iyi oldu bu bu tarz goller şampiyon yapar takımı haftaya kaybetmezler ise baya baya yürür bunlar acemi heyecan yapacak bir kadroda yok hakemler engellemezse bu iş olur

Nefret ediyorum su duruma dusmekten...

Bari su sampiyon olsun durumlari gina getirdi son 2 senedir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yav çok değil,2014-2015'in şampiyonuyuz.Biz olamazsak x olsun lafını 2015-2016'ya kadar 4 sezon boyunca etmemişiz.Geçen sene kötüydük,dedik doğru,bu sene de hiçbir şey bitmiş değil.Fener'e diyorduk 8 puan gerideler diye bak ne oldu sonuç.Biz de geri gelebiliriz,her şeye rağmen sakin.Fazla haksızlık ediliyor kulübe.

Yav çok değil,2014-2015'in şampiyonuyuz.Biz olamazsak x olsun lafını 2015-2016'ya kadar 4 sezon boyunca etmemişiz.Geçen sene kötüydük,dedik doğru,bu sene de hiçbir şey bitmiş değil.Fener'e diyorduk 8 puan gerideler diye bak ne oldu sonuç.Biz de geri gelebiliriz,her şeye rağmen sakin.Fazla haksızlık ediliyor kulübe.

abi gel 2015deki gibi el atalım olaya

asıl moralimi bozan başakşehire yenilmek degil trabzon denen şikeci hamsilere yenilmemiz koyuyor

adamlar bugunde rezil oldular

biz heriflere gol bile atamadık

Büyük kaptanın capsi gelsin acil @Gökhan Sancak

7933inciv1184912.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt