16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar boktan oynayıp silik görüntü verdik ki hakemi konuşan yok.görevini layıkıyla yerine getirdi cücük yavşağı

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Hakemlik bişe yoktu bu maç Galatasaray rezildi kaleye atılan 5 şut var 1i isabetli oda brumanın cılız vuruşu 2si tolganın şutu zaten. Böyle silik futbolu hakeme bağlarsak diğerlerinden farkımız kalmaz

Riekerink çıkıp utanmadan diyor ki, kazanmayı hak etmedik. Ulan sen orda bostan korkuluğu musun? 2 haftadır maç falan yok. Demek ki, adam gibi hazırlayamamışsın takımı. Tamam biz 17 senedir hiç kazanamıyoruz ama bu 17 senede orada en kötü oynadığımız maçlardan biri buydu herhalde. 8. bitirdiğimiz, tarihimizin en rezil sezonlarından birinde bile Mustafa Sarp'lı, Pino'lu kadroyla ezilmemiştik. Hatta maçın genelinde üstün olan taraf bizdik.
Yani şahsen bana koyan kaybetmemiz değil, ezik görüntü çizmemiz.

3 mac üst üste yenildik, ts, basaksehir (2si kendi evinde) ve fb

sampiyonluk zaten gitti ama avrupa kupalarina da gidemicez

ünal aysali yediniz, melo'yu yediniz, alin simdi size

Mactan once yenilmeyiz diyenlerin uzuntusunu ve sinirini anlayabiliyorum. Ama artik allah askina kendinizi uzmeyin bizleri de tribe sokmayin. Yenilmeyiz diye birsey yok yeniliriz. Yeniliyoruz ve yenilecegiz. Cok onemsememek lazim

Yav mesele yenilmek değil. Futbol bu ilk olmuyor son da olmayacak. Mesele bu şerefsiz düzen içerisinde bu hakemin yaptıklarına karşı çıkıp tek bir kelime etmemek. Hakem maçın anasını ağlattı bir şey yapamadık.Yine kötüydük takım olarak ama hakeme karşı oynamak koyuyor adama.

-Tapatalk-

o degilde hadi carole adamini kaciriyor hakan balta beyefendi nerde o pozisyondan yine adam bombos topa vurup gol atabiliyor.
hakan chedjou stoperlerle oynadikmi ancak böyle. hele su hakan balta sabri gibi bos oyuncu yok birdaha sneijder gibi bos bos dolasiyorlar.
sahada. artik bunu gören yönetim mi hoca mi olur bilmiyorum ama huzurz evi yapsindan kurtulmalilar bi an önce.

Yav mesele yenilmek değil. Futbol bu ilk olmuyor son da olmayacak. Mesele bu şerefsiz düzen içerisinde bu hakemin yaptıklarına karşı çıkıp tek bir kelime etmemek. Hakem maçın anasını ağlattı bir şey yapamadık.Yine kötüydük takım olarak ama hakeme karşı oynamak koyuyor adama.

-Tapatalk-

hakem resmen yapcacgini yapti birde persienin brumaya yaptigi faul dogrudan kirmizi kart.
macta olmamasi gereken kisi golü atiyor.
tam komedi.

Geçen sene rezil kadroyla bu fenerden kat kat iyi fenere bile yenilmemiştik bu maç tam rezildik.Jor derhal kovulmalı ve bazı isimler kadro dışı bırakılmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan 6-0 lık maçta bile 3-4 tane net pozisyonumuz vardı bu akşamki nedir? Şut yok şut rezalet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt