16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim iki kurusluk baskanimiz olursa yeniliriz, ust uste 2 defa kaybettik arenada. arena neymis?

baskanmi var, bir supriz yapariz diyor.. boyle bir baskan dusman basina1 bu dursunu acil bir sigthursun verin

Fener şu an insanlık dışı ölçüde dalga geçiyor ama bence şunu da düşünmeleri lazım ;

Bu işin bir de TT Arena boyutu var :D

NOT : Tabi o zamana kadar takım adam olursa... Ama illa ki intikamı alınır yani şu hareketlerin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana en cok koyan orda iste korkak oynamamiz. Her sene böyle olacagini yaziyorum ama icimde bir umut artik cikip futbolunu oynar takim diyor.

Her sene hakli cikariyorlar. Yoksa 18 sene fln hikaye. Kendi oyunumuzu niye oynamiyoruz arkadas orda?

Konsol oyunlarini azaltmalisiniz. Hersey o kadar kolay yani iyi olsa parayi basar alirlar. Bu bakis acisi 90larda kaldi diye biliyiyorum.

Belki adam gitmek istemiyordur he.

Selcuk gibi, 2 sene once formunun zirvesine cikan yasin gibi.
Muslera gibi he.

Ulkeye niye futbolcu geliyor zaten.

Quaresma avrupa sampiyonu oldu sonradan girdigi maclarda takimini kurtardi ronaldonun oldugu takimda isildayan adamdi iyi olsa adami alirlardi dogru.

Anca laf salatasi yaptiginiz

İşte tam da yalayıcı kısmına örnek bir kardeşimizsin. Boş yapıyorsun kısaca!!!! Sadece çin ligi yok bu dünyada. Herhangi bir ligden misal italya ligi olsun, Milan ya da İnter Sneijderi alamazmıydı? Alırdı ama almadı. Hatta gidip Sosa eşşeğine 8 e yakın para bayıldı milan. İşte boş hayaller peşinde koştunuz 3 yılda, attığı fener golleri ve juventus golleriyle avundunuz durdunuz.

dalga gecmeleri normaldir cunku onlar da kotu durumda , sen tv de de olsan , GS sozcusu olarak bilinen rok gibiler vasitasiyla 1 ay evvel hesap makinesi verirsen , 4 macta 9 puan kaybedip senin onune gectiklerinde senle dalga gececeklerdir

su an bjk ile veya baska biriyle dalga gecemezler , onlara karsi hala gerideler .

bizim iki kurusluk baskanimiz olursa yeniliriz, ust uste 2 defa kaybettik arenada. arena neymis?

baskanmi var, bir supriz yapariz diyor.. boyle bir baskan dusman basina1 bu dursunu acil bir sigthursun verin

yahu zaten başkana ne desek boş. ben kulübün bir başkanı var gibi bakmıyorum olaya 2 yıldır. 2 yıldır başkansızız biz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fener şu an insanlık dışı ölçüde dalga geçiyor ama bence şunu da düşünmeleri lazım ;

Bu işin bir de TT Arena boyutu var :D

NOT : Tabi o zamana kadar takım adam olursa... Ama illa ki intikamı alınır yani şu hareketlerin.
Zaten biraz adamlarsa bak ADAMLARSA diyorum volkanın dediklerini dinler ADAMLARSA gerekirse geberirler sahada onları o sahaya gömerler.

He bi karektersizlik yapıp arenada da yenilirlerse çok net söylüyorum ADAM değiller futbolculuğu geçtim adam değiller.

T@patalk ????

eren sakatlaniyor ,yerine girecek adam yok . bakiyorsun fenerde boyle bir durum olsa , kenarda fernando var , o olmasa stoch var , o olmasa atif var , o olmasa emenike var

ki o an sahada sow ile van persie var

sonra kadro farki yok diyoruz , hatta varsa lehimizde filan diyoruz .. komik oluyoruz hakkaten

İşte tam da yalayıcı kısmına örnek bir kardeşimizsin. Boş yapıyorsun kısaca!!!! Sadece çin ligi yok bu dünyada. Herhangi bir ligden misal italya ligi olsun, Milan ya da İnter Sneijderi alamazmıydı? Alırdı ama almadı. Hatta gidip Sosa eşşeğine 8 e yakın para bayıldı milan. İşte boş hayaller peşinde koştunuz 3 yılda, attığı fener golleri ve juventus golleriyle avundunuz durdunuz.

Adam gitmek istemiyorsa ne yapacaksin diyorum manupulasyon yapma.
Cok basit bak soru. 100 tane lig olsun ne farkedecek.
50 tane arguman uretebilirim bu konuda.

Messi neden gitmiyor?
Ronaldo neden uzatiyor?
Iniesta gibi bir dinamoyu neden kimse alamadi yillarca. Para verecek adam yok muydu.

Yada adamlar gitmek istemedigi icin olabilir mi.

Parasini verdigin halde gitmeyenlere de ornek var misal umut, olcan yine neden gitmediler takim bulamazlar miydi. Umutu tvde rezil etmeye calisinca cekti gitti rahati icin.

Inter ornegini vermende komedi yani hayatinda ne zaman gordun soeunlu ayrildigi kulube kosa kosa gidecek adam.
Sosa ornegi tam fail yalniz herif gitmek istedi bu yuzden kadro disina bile razi oldu tipki gomezde oldugu gibi.

Neden cok basit istemek.

Son düzenleme:
Jor altyapıya postalansın bielsa manyağı gelsin döve döve oynatsın bunları

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lig tv spikeri macta sanki Hadi Volkan dedi gibi geldi bana baltanin kurtardigi pozisyonda.Yanlis mi duydum ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saçma sapan muhabbetler.
Senin takımın bırak kazanmayı, berabere kalmak için hiç birşey yapmadı.
Kaleye şutunmu var ? Yok.
Birde insanlar halen öğrenemedi. Sene ortasında teknik direktör değiştirmenin hiçbir anlamı, faydası yok.
Sene sonuna kadar bu hocaylan devam edilmesi, sene sonunda yeni hocaya geçilmesi gerekiyor.

Doğruysa neden top oynamıyorlar anlaşıldı.

Guido Albers: "Oyuncular eylülden itibaren maaş almıyor. Aralık sonunda alacaklar."

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz istemediniz mi Sinani 11e monte etsin.Selcugu kessin takimi Sneijdere emanet etsin Podolskiyi Yasinin yerine koysun Tarik Olcan Donk cöplerini yollasin.istisnasiz taraftarin istedigi herseyi yapti Riekerink.

Gitme gitmeme konusunda tunaya katiliyorum , bir oyuncuya talip cikmamasi da olabilir , el altindan teklifleri gun yuzune cikmadan da gormezden gelmek de sozlesmeli oyuncunun hakkidir

adam turkiyede paraya para demiyor , o parayi vergisiz hic bir yerde kazanamaz , neden gitsin , istanbul da bir paris ,milano degil belki ama katar veya pekin de degil , kazanabildigi kadar kazanir sonra gider

sneijder gitmiyor da selcuk gidiyor mu , burak 7 milyon euroya anca ikna oldu .. dolayisiyla bunlari sozlesme esnasinda dusuneceksin ..

ortak ozellik ne , en yuksek ucretli selcuk , burak , sneijder , ne zaman sozlesmeyi kaptilar ,zammi kaptilar basladilar yatmaya

bir cöp digerine karsi okadar kötülerki iki takimda.
mactan önce dedim yine bizim cöp savunmanin yüzünden bi gol yiyip yeniliriz diye.
öylede oldu. öyle kötüler ki takimlar siradan mac oldu artik bu derbide.
eskiden sinirden ölürdüm suan rahat tv izliyorum.
yada insan degisiyor yaslandikca, tabiki daha önemli seyler oldugundan bu hayatta.

demek istemiyorum ama bu ruhsuzlara inanmayın demiştik. maçı izlemedim bile ne bu takımdan ne jordan bi hiç bi beklentim yoktu eminim yine kaleye gidememiştir jor beyin takıımı. boşa inatt etmeye gerek yok yeni hoca arayışlarına başlasınlar bari avrupaya gidelim sezon sonu

Riekerink bizim hocamız olacak kapasitede değil, sezon başından beri oyunu domine ettiğimiz bir tane maçımızı hatırlamıyorum. Beşiktaş maçı ilk yarısı hariç ve Trabzon maçı ikinci yarısı dışında ahım şahım top oynamadık. Bir takımın forveti yok. Eren Derdiyok birinci forvetimiz olamaz. İki takımın Sağ-Bek ve kanat sorunu var. Forvetimizi besleyemiyoruz. Üçüncüsü sakat sakat adamlar takıma doldu. Bu Cavanda'yı niye aldık biz ? Hala anlamış değilim.

Bence alakasi yok 20mac oldu ne oldugunu anladik hocanin. Bosuna 20 mac daha sabretmeye gerek yok.
Tutarsizlik pesinde bir adam. Kimin sesi cikiyorsa onu oynatiyor dogrusu yanlisindan daha az. Oyuncu degisikliklerini bilmeyen adama israr edilemez.
Sag kanatta yasin oynuyorken orta sahadan adam cikarip forvet aldigin macta forvetin sakatlandiginda sagbek alinmaz.
Sabriyi sezon basindan beri izleyip ona yet acmaya calisan adamdan is olmaz.

Yonetimin piyonu arkadas. Serdar oynasin denildi serdar oynuyor, sabri oynatilsin deniliyor sabri ligin basindan beri oynuyor. Sabriyi forvete atmak hangi zekanin urunudur merak ederim.
Tek hareketiyle tekme koyulma nedeni.
1 aydan fazla var 17. Maca kardesim koca bir ay. Yapacagi hamleleri bilen adam bu takimi sampiyon yapamasa da ilk 3 e sokar yani. Kalan haftalari direkt cope attim bak. Yazin temmuzda takim toplayip 1 ayda yeniden yapilaniliyorsa onumuzdeki surecte ocak sonuna kadar yeniden yapilanilir.

Isteyen var mi? Cevap iste burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt