16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım

Bugun ciddi anlamda hakemleri de yendik orta hakem ve ofsayt golu veren yan hakem net olarak art niyetliydi..hayatim boyunca boyle hakemi bi kac kere ya gordum ya gormedim yana geriye pas vermeden biraz dikine oynayinca ve hirs olunca guzel mac izletti takim keske her mac boyle olsalar

Iyi geceler beyler şimdi eve geldim daha. Ohh yeah Hamza denen şerefsize koymuşuz dediğim gibi.

Ilk olarak o hakem var ya o hakem onun ben taa şerefine tüküreyim anamızı ağlattı ilk yarı.

Neyse Hamza denen o gereksize koyduk ya gerisi önemsiz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

kadro bence iii.sabrisiz,selcuksuz bilhassa.ama 3-4 takvıye guzel olur.stoper,solbek,kanat ve forved

Adanaspor bjk macinda calinan penalti bizr calinmiyor fener karabuk macinda olan penalti bize calinmiyor ve bu penaltilar ic sahamizda..tff nin mhk nin bize gicigi var biliyoruz da bi yonetici de bunlari soylemez mi yahu bi gider yapin tehdit filan edin su hakemler goz gore gore emegimiz caliniyor kac haftadir..duduk calarken bi taraflari tutusan hakemler rahat rahat duduk calar oldu maclarimizda

Hep elestiririz ama Yasin bugun Sneijderle beraber takimin yildiziydi . Cok begendim , hep kaleyi ve ileriyi dusunen bir eleman , oyunu hizlandiriyor

kim nederse desin yasin hep 11 oynar takımda ( bu oyuncu kadrosu içersinde)
3 takviye ile uçarız forvet orta saha ve defans alsak yeterlidir kiralama tercihi daha makul duruyor

Bence sözleşme imzalanırken anlaşmışlar. Başka açıklaması yok bunun

Benim gorusum su sekilde . Klup adama 1.370.000 civari borcluydu fakat bunu pesinen odemesi gerekiyordu . Hamitle anlastilar , 1.600.000 verelim , taksitli verip ffp ye katkisi olsun az cok , sen de 230 bin garanti paraya oyna dediler

O da ,ben bu konuda anlayis gosteririm ama mac basilariyla bunu biraz telafi edin dedi , yonetim de bakkal zihniyetiyle hareket ettigi icin riekerink e bu bilgiyi ulastirdi , o da bekledi mac 3-1 olunca aldi hamiti (belki 2-1 di o an tam animsayamadim simdi)

riekerink buna boyun egdiyse bu da omurgasizliktir cunku sen maddi boyutu birak , bir de buna uymak icin 90 dk yi 2 degisiklik hakkin varmis gibi degerlendirmek zorunda kaliyorsun

Benim gorusum su sekilde . Klup adama 1.370.000 civari borcluydu fakat bunu pesinen odemesi gerekiyordu . Hamitle anlastilar , 1.600.000 verelim , taksitli verip ffp ye katkisi olsun az cok , sen de 230 bin garanti paraya oyna dediler

O da ,ben bu konuda anlayis gosteririm ama mac basilariyla bunu biraz telafi edin dedi , yonetim de bakkal zihniyetiyle hareket ettigi icin riekerink e bu bilgiyi ulastirdi , o da bekledi mac 3-1 olunca aldi hamiti (belki 2-1 di o an tam animsayamadim simdi)

riekerink buna boyun egdiyse bu da omurgasizliktir cunku sen maddi boyutu birak , bir de buna uymak icin 90 dk yi 2 degisiklik hakkin varmis gibi degerlendirmek zorunda kaliyorsun

Bence onu beklemedi ama bir anlaşma sözkonusu. Riekerink belki iyi niyetli olarak madem kulüp zor durumda ve bunun yapılması gerekiyor diye oyuna almış olabilir. Bana kalsa 60-65. Dakikalarda da alabilirdi aslında. Hamit-Selçuk farkeden birşey olmazdı. Skoru yakalayınca hamit i almaktansa gençleri almak gereekir ama bizdeki saçma zihniyetin yol açtığı durum bu işte. Bana kalsa kesinlikle birkaç dakika kala alınmamalı bu tarz oyuncular. Katkısı olmayacaksa neden bedavadan para kazansın ki, 15 dakika önce al oyuna en azından biraz mücadele eder. Hakkını alıyor diye düşünürsün az da olsa. Neyse. Galatasaray saçmalıklar kulübü olmuş zaten. Neyi değerlendiriyoruz ki

Üst Alt