16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:12 | Galatasaray 3-1 Bursaspor | M.S | 25 Kasım

Selcuksuz orta saha olmaz demiyorum, ama stoperlerin topla ileriye cikmasinin sebebi:

1) Oyunu rakip sahaya tasima cabasi
2) Orta saha oyuncularina (Selcuk ve Nigel) yapilan siki markaj

Bu markaja ragmen hareketli oldugu icin ve bosa ciktigi icin top alabilen bir de jong ama bir iki yan pas geri pastan sonra topu hakan veya serdara birakip ortadan kaybolan selcuk

ama mesela ikinci yarida artik birimi kulagini cekti bilmiyorum biraz daha oyunun icine girdi ve en azindan zararsiz di

Bu markaja ragmen hareketli oldugu icin ve bosa ciktigi icin top alabilen bir de jong ama bir iki yan pas geri pastan sonra topu hakan veya serdara birakip ortadan kaybolan selcuk

ama mesela ikinci yarida artik birimi kulagini cekti bilmiyorum biraz daha oyunun icine girdi ve en azindan zararsiz di

Yaptigi top kayiplari skandaldi selcugun. Takimin en kotulerindendi.

Ben zaten selcugu savunmak icin degil, olayi senin icin anlamlandirmak icin demistim. Dun oynadigimiz guzel futbolun en buyuk sebeplerinden biri stoperlerin neredeyse orta sahadan pas dagitmasiydi zaten bence.

Bu tetikçilerle bu sezon nasıl geçecek merak ediyorum.

Fırat Aydınus
Cüney Çakır
Barış Şimşek
Mete Kalkavan
Ali Palabıyık.

Şöyle bakıyorum da, alayına bir kılım. Sanki hepsi maske takmış birer Aziz Yıldırım, Fikret Orman.

Cüneyt efendi dün skandal bir maç daha yönetti.
Son adam beck pozisyonda faul verebildi ama sarı kart çıkartabildi normalde pozisyon faul ise kırmızı kart.
İbbnin attığı gol de de faulu resmen yarattı.
Nasıl oluyorda bu herife avrupada üst düzey maçlar veriliyor hayret.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada çok güzel oynadık, gol yemiş olabiliriz ama çok iyi oynadık.
Her ne olursa olsun selçuk ve sabri içler acısıydı.
Hele o selçuk.
Serdar aziz bile selçuktan daha fazla ileri top taşıdı nerdeyse.
İnşallah riekering bu maçı kazandık diye kasımpaşa maçında aynı 11 i sahaya çıkartmaz.

Bu arada çok güzel oynadık, gol yemiş olabiliriz ama çok iyi oynadık.
Her ne olursa olsun selçuk ve sabri içler acısıydı.
Hele o selçuk.
Serdar aziz bile selçuktan daha fazla ileri top taşıdı nerdeyse.
İnşallah riekering bu maçı kazandık diye kasımpaşa maçında aynı 11 i sahaya çıkartmaz.

Kesinlikle, sezonun en iyi topunu oynadık bence. Golü de Selçuk asisti ile yedik, bir tane daha yiyorduk adamın her kaptırdığı top kontra oluyor. Ben insanların veya takımın kötülüğünü isteyen biri değilim, Selçuk iyi oynasın benim sorunum olmaz. Aynısı her oyuncu için geçerli. Sneijder ve linnes güzel oynadılar hatta Sabri bile Selçuk tan daha iyi oynadı. Ama hoca Selçuğu maalesef kesemez. Keserse helal olsun diyeceğim

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CyU70w8XcAAJ6qG.jpg

Üst Alt