16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık

Maçı stadyumda izledim. Protokolde izlememe rağmen ( Isıtıcı falan var ama hikaye ) inanılmaz bir soğuk vardı. Resmen donduk. Saha içine gelirsek şunları söyleyebilirim. Saha düzgün bir saha olsaydı, bugün yenilirdik. Eren bildiğin kütükleşmiş, her top kontrolü 2 metre önünde ve şuursuzca kafa toplarına atlıyor. Onun yerlerde kıvranmasını görmekten resmen bıktım. Carole'a gelirsek özgüvenden dolayı fazla risk alıyor ve inanılmaz açıklar veriyor. Dua etsin Osmanlı kötüydü. Takım olarak ise elimizde devamlı oyunu sıkıştırmakla meşgul bir takım var. Oyunu açmamaya yemin etmişler gibi. Bu sezon maksimum nefesimiz 3.'lük, hadi bir tık öte 2.'lik olur. O da müthiş olur. Riekerink'e değinmek istemiyorum. Değinecek bir şey yok elimizde. Bu arada Aminu ailesi ile az sohbet ettim. Galatasaray'ı baya seviyorlar. :)

Son düzenleme:
Zaten ağır bir takımdık.Sahanında buzlu olmasıyla Bruma ve yasin hariç 8 tane kamlumbağa izledik bu maçta.1000 kere söyledik bu takıma dinamik oyuncu lazım diye.Selcuğun kopyası Mehmet ekici peşinde koşuyor hıyarlar.İşin daha kötü yanı haftaya Alanyayıda yenince bu hoca iyi diyip sezon sonuna kadar devam edecekler bÜtün sezon çöp olacak.

Büyük takım kimliğimiz yok oldu. Doğrusu bu kadar berbat hale geleceğimizi beklemiyordum. Sezon başlangıcında ki gidişat, sahadaki felsefe bir şeyler vaadediyor gibiydi ama ilerleme kaydetmek bir yana, resmen dibi gördük, artık takım tanınmaz halde, oyuncular da keza öyle zaten. İddia ediyorum Muslera ve Bruma dışında herhangi bir oyuncuyu şu Osmanlı'ya bedavaya önersen yüzüne bile bakmaz. Resmen lider takım deplasmanına gelmiş Anadolu takımı psikolojisini yaşattılar bugün. Kendi evimizdeki Başakşehir maçında bile vardı aslında bu psikoloji. 2 tane sonradan üretilme, herhangi bir camia veya taraftar kültürüne sahip olmayan takıma karşı bile acizlikten öteye gidemeyen bir takım var artık.

Takımda orta saha yok biraz futboldan anlayın artık adamlar yürüyerek geçiyorlar çalım bile atmadan zorlanmadan geçip rahat ölçüp biçip göbekten giriyorlar..savunma 1 dayanır 2 dayanır sonunda patlar.savunmacılar da vasat ama o ayrı konu.

Geçen seneki kadroya ne gibi eklemeler yapıldı da takımın performansına şaşırılıyor. Bu takım yaşlı, ağır, doymuş oyuncularla dolu. Sadece Riekerink'e fatura kesmekle de bir yere varılmıyor.

Bu kadar etkisiz oynayıp bi o kadar da pozisyon verdiğimiz bir sezon da bu puanı toplamış olmamız hakaten büyük başarı 35 yaşıma geldim bir anadolu takımının bu kadar bizi baskı altına aldığını inanın hatırlamıyorum.

<3

Cz_HQOSXAAAx-Lw.jpg

Cz_HQmVXgAEB6Z4.jpg

likes.png
Hakan Delikanli mesajı beğendi..

Beyaz TV de resmen Galatasaray düsmanligi yapiliyor.

Bu tip sahalar dezavantaj olmazmis, iki takim ayni sahada oynuyormus fln. Ulan yillardir Eskisehir deplasmanlarinda niye böyle konusmuyordunuz.

Apo cikmis, zemin konusunda JOR'a katilan yorumculara kiziyor bundan dolayi.

Ofsayti neden konusmuyor kimse? Ulan bu sezon ince ince dogruyorlar, uA dan ses yok, kimseden ses yok.

asıl kıyım yarın aksam olacak parası olan kırmızı kart var penaltılar vara bassın fırat kendisine tahsis edilen çıtır eşliginde mac saatini bekliyordur

Üst Alt