16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık

her mac 1:0 öne geciyoruz sonra gol yiyoruz.
tamam savunmamiz kötü ama arkadas golü bulduktan sonra niye oynamayi birakiyorsunuz ?
top tutma derdindeler hep.
mentalite de degismesi lazim 1:0 dan sonra 2 golü bulup maci korparmak lazim, bizimkiler skoru koruma derdine.
artik buraya bi carek bulmak gerekir.
biri bunlara bunu ögretmeli, riekerink bunu yapamicagi ortada, daha carole yoklari oynadigini göremiyor 90 dk.

<3

Cz_HQOSXAAAx-Lw.jpg

Cz_HQmVXgAEB6Z4.jpg

likes.png
Hakan Delikanli mesajı beğendi..

Bu an çok komiğime gitti. Bildiğin birbirlerine çalım atmaya çalıştılar. Niyetleri neydi anlamadım.

her pozisyon sag taraftan golde ordan bu carole gibi cöplük varmi birdaha.
birde serdar aziz sakatlandiktan sonra savunmamiz öldü.
serdar aziz icin 4 gözle sakatlanmasini bekleyenler var sirf hakliydim demek icin, kina yakarlar simdi evet hakliydiniz !

Onlar icin Galatasaray onemli degil onlar futbolu biliyor yeterki dedikleri ciksin evet Serdar cop mutlu olun

Twitter da Musa Çağıran'ın cezası olduğu halde oynadığı yazılıyor,var mi böyle bir şey ? İnşallah böyle bir salaklık yapmışlardır.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Twitter da Musa Çağıran'ın cezası olduğu halde oynadığı yazılıyor,var mi böyle bir şey ? İnşallah böyle bir salaklık yapmışlardır.

O işi bende çözemedim!

Normalde bizim maçtan önce 4.sarı kartı aalmıştı ama önceki haftalar da bir maçta çift saridan kırmızı yemiş ve atılmış.

Buna rağmen o maçtan sonraki hafta yine kadroya girmiş.

Bilen biri varsa bizi aydinlatsin.

SARI-KIRMIZI!

O işi bende çözemedim!

Normalde bizim maçtan önce 4.sarı kartı aalmıştı ama önceki haftalar da bir maçta çift saridan kırmızı yemiş ve atılmış.

Buna rağmen o maçtan sonraki hafta yine kadroya girmiş.

Bilen biri varsa bizi aydinlatsin.

SARI-KIRMIZI!
Evet bende cezalı diye biliyordum.ama.oynadı yanildim herhalde demistim

Ayni macta iki sari gorunce sarilar islemez kirmizi isler.
Tek sari tek kirmizi gordugunde de aynisi sanirim. En agiri hangisi ise o islenir.
Dolayisiyla kirmizi gordugu macla beraber 4 deniliyor ama iki sari karti olmus oluyor musanin

Her maç sağdan ve soldan acayip atak yiyoruz.
Karşı takımın ofans oyuncularının becerikli olup olmadıkları skoru tayin ediyor.
Osmanlısporun daha becerikli bir forveti olsaydı farklı kaybetmiştik.
Sabri ve carole e önlerinden hiç yardım gelmiyor resmen. Rakip takımlar sanki bizden 2-3 adam fazla gibi oynuyolar.
Carole iyi niyetli olabilir ama kesinlikle iyi bir bek değil.
Linnes ve cavanda bir sabri etmiyorsa a.... öyle işin. Yazıklar olsun.
Bana göre çok ucuz atlaktık belki şampiyonluk puanını aldık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt