16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Osmanlıspor 2-2 Galatasaray | MS | 18 Aralık

Bol pas ile osmanlispor'un tempo yapmasina izin vermeyiz

Kaybedecegimizi düsünmüyorum

Zemin önemli bu arada,Ankara'da hava buz gibi olur

Osmanlının bu sezon baya macına gittim . Zurich macında zemin fena değildi , pinto'nun olmaması iyi delarge mac içinde efsane kayboluyor, badou ve umar +1 oyuncular takımda , bizim sağ bekin performansı macı belirler , osmanlıya tempo yaptıracagımızı düşünmüyorum , takım geri 6'lı da kalasa baglıyor pintonun olmamasıyla , mehmet badou maher yaparlarsa dayanamazlar , musa sarı kart cezalısı ortada mehmet güvene partner ınsallah badou oynar , badou oynarsa maher oos oynayacaktır işimize gelir .Webo ile baslayacaktır , temposu falan inanılmaz düşük 35 lik weboya top oynatmamız lazım , serdarın inşallah birşeyi yoktur.(bize karsı kazandıkları son 2 mac musa mehmet badou ve lawal mehmet badou ortasahası )

Bu maçı alırsak önümüz acik. Bence 3lu orta saha ile oynamaliyiz tolga ya da hamit oynayabilir. Çok zor bir maç bizi bekliyor

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Puan kaybı ihtimali yüksek Anadolu deplasmanlarını kazanıp kazanıp basit görünen maçlarda beklenmedik bir şekilde puanlar kaybedebiliyoruz, o nedenle galibiyet bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç şüphem yok ki bizim ruhsuzlar biraz olsun umutlanan Galatasaray taraftarının umutlarını bu maçla beraber ivedilikle söndüreceklerdir. Umarım yanılırım ama hiç umudum yok. Bu tarz zorluk derecesi yüksek sert takımlara karşı hiçbir şey yapamıyor bizimkiler. Antep gibi yumuşak bir takım beklemiyorlardır diye tahmin ediyorum.

Üst Alt